Kroniky Světakraje III. - Zkáza létajícího města

Kroniky Světakraje III. - Zkáza létajícího města - Chris Riddell, | Replicamaglie.com

...í napínavý příběh z Kronik Světakraje se odehrává dávno před Snítkovými dobrodružstvími ... Nové knihy - 24. týden - Novinky.cz ... . Jeho hrdiny jsou Marisa, dcera arciakademika Svatého Fraxu, a syn kapitána létajících pirátů Quint. ... Marisin ote... Kroniky Světakraje 03 - Zkáza létajícího města; Naše ... Kroniky Světakraje V. - Poslední z létajících pirátů. Hrdinou je zakřiknutý podknihovník Vránek. Žije stejně jako učení knihovníci ve stokách pod Novým Svatým Fraxem. Celý Světakraj toti ... Kroniky Světakraje: Zkáza létajícího města - Paul Stewart ... ... . Žije stejně jako učení knihovníci ve stokách pod Novým Svatým Fraxem. Celý Světakraj totiž ovládli zlopověstní Strážci noci, a kdo se s nimi odmítl spojit, musí se skrývat. Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování. Pořiďte si knižní sérii Kroniky Světakraje na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Chris Riddell,
DIMENZE
4,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Kroniky Světakraje III. - Zkáza létajícího města.pdf

POPIS

Třetí díl řady fantasy příběhů Kroniky Světakraje. Snítek - neohrožený kapitán létajících pirátů - se vydává do neprobádaných míst za Světakraj a pronikne až do samého srdce Prabouře. Setká se tam se svým ztraceným otcem a dozví se od něj tajemství, na němž závisí osud Svatého Fraxu i celého Světakraje. Při zániku bouře však mladý kapitán ztratí paměť i věrné létající piráty. Osud létajícího města visí na vlásku! Pro čtenáře od 10 do 100 let.

Chcete si přečíst knihu?Kroniky Světakraje III. - Zkáza létajícího města ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Riddell,. Číst Kroniky Světakraje III. - Zkáza létajícího města Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY