Otevírání oka moudrosti: a dějiny šíření buddhismu v Tibetu

Otevírání oka moudrosti: a dějiny šíření buddhismu v Tibetu - Jeho svatost Dalajlama XIV. | Replicamaglie.com

...enika 2005 Tyto dvě mise, v opačných směrech, by v konečném důsledku vést, v prvním případě k šíření buddhismu do Číny, Koreje a Japonska, a ve druhém případě, ke vzniku sinhálské Theravāda buddhismu a jeho šíření ze Srí Lanky až moc Jihovýchodní Asie ... Ragauian | Dvě cesty životem aneb Příručka pro použití ... ... . Toto období označí první známý šíření buddhismu mimo Indii. Dalajlama na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Sbírky Muzea romské kultury: Tradiční řemesla, profese a zaměstnání. (přírůstky 1991 - 2007): Collection of the Muzeum of Romani Culture: Traditional Crafts, Proffess O čem je kniha Jeho Svat ... Otevírání oka moudrosti: a dějiny šíření buddhismu v Tibetu ... . Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Sbírky Muzea romské kultury: Tradiční řemesla, profese a zaměstnání. (přírůstky 1991 - 2007): Collection of the Muzeum of Romani Culture: Traditional Crafts, Proffess O čem je kniha Jeho Svatost dalajlama v Praze? Záznam veřejného proslovu v Praze ze dne 18. října 2000 a projevu na Fóru 2000 ze dne 17. října 2000 budhismus * etika * filozofie * globální problémy * ko...

INFORMACE

AUTOR
Jeho svatost Dalajlama XIV.
DIMENZE
11,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Otevírání oka moudrosti: a dějiny šíření buddhismu v Tibetu.pdf

POPIS

Stěžejní text výrazné duchovní světové osobnosti. Tato kniha Jeho svatosti dalajlamy byla napsána se záměrem poučit čtenáře, kteří by se rádi seznámili se základními aspekty Buddhova učení v Tibetu. Dotýká se řady bodů, které mají praktický význam pro ty, kteří se chtějí vydat na cestu dharmy, a zároveň se pokouší uvést na správnou míru celou řadu pokroucených a prapodivných představ, které někteří lidé spojují s tibetskou podobou dharmy.

Chcete si přečíst knihu?Otevírání oka moudrosti: a dějiny šíření buddhismu v Tibetu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeho svatost Dalajlama XIV.. Číst Otevírání oka moudrosti: a dějiny šíření buddhismu v Tibetu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY