Homeopatický přístup k léčbě rakoviny

Homeopatický přístup k léčbě rakoviny - Catherine R. Coulterová, | Replicamaglie.com

...váme. Jsou to jednak horečnaté stavy a onemocnění a jednak různé druhy úrazů ... O homeopatii u dětí s MUDr. Formánkovou | Týden.cz ... . U jednotlivých situací jsou popsány homeopatické léky, které jsou pro jejich řešení nejvhodnější. K léčbě rakoviny prostaty se používá i chemoterapie. ... Následná péče je obzvláště důležitá u pacientů, kteří se rozhodli pro konzervativnější přístup léčby rakoviny prostaty (např. počkat než se onemocnění vyvine). Je nezbytné, aby pacient navštívil svého ... Kniha: Homeopatický přístup k léčbě rakoviny dotlač ... . počkat než se onemocnění vyvine). Je nezbytné, aby pacient navštívil svého urologa, který provede digitální rektální ... Knížka je stručným, ale úplným a podrobným průvodcem, jak homeopaticky léčit nejrůznější formy rakoviny. Rakovina a moje homeopatická metoda A.U. Ramakrishnan. 690 Kč ... Homeopatický přístup k léčbě rakoviny Catherine R. Coulterov ... Homeopatický přístup k léčbě rakoviny 250 Kč Homeopatie pro děti rádce rodičů při léčbě... 290 Kč Homeopatická terapie I. Akutní patologie 750 Kč...

INFORMACE

AUTOR
Catherine R. Coulterová,
DIMENZE
5,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Homeopatický přístup k léčbě rakoviny.pdf

POPIS

Tato kniha vzbudila v Evropě i v Americe velkou pozornost. Postupy v ní popsané se značně liší od běžných postupů klasické homeopatie. Podle zkušeností autorů i jejich žáků je však mimořádně účinná při léčbě této nemoci, mající dnes epidemický průběh. Podle statistik rakovinu má, měl nebo ji teprve dostane každý třetí Evropan. Dr. Ramakrishnan léčil touto metodou více než 5000 pacientů nemocných rakovinou. Přístupy v knížce popsané se dají aplikovat i při léčbě jiných závažných nemocí. Oba autoři se těší mezinárodnímu renomé, Dr. Ramakrishnan je lékařem indického presidenta a C. Coulterová je známou autorkou knih o klasické homeopatii, např. Portrétů homeopatických léků. V knize vysvětlují na sto dvaceti šesti popisech případů, jak se metoda v praxi používá a podrobně objasňují její postupy. Některé případy mají i desetileté sledování od zahájení léčby. Mnoho Ramakrishnanových pacientů se po vyléčení nemoci těší plnému zdraví. Mnoho z těchto vyléčených případů se původně nacházelo v pokročilých stádiích vývoje nemoci, s mnoha metastázami, a s velmi špatnou konvenční prognosou. Mnoho jich vstupovalo do léčby oslabeno ozařováním a chemoterapií. Součástí metody je ovšem i paliativní působení u nevyléčitelných případů, vedoucí k odstranění nebo zmírnění bolestí a ke zmírnění nepohody. Ramakrishnan se nestaví negativně k používání operačních zásahů, avšak podává svědectví, že i značně hmotné nádory ustupují a mizí po homeopatických lécích.

Chcete si přečíst knihu?Homeopatický přístup k léčbě rakoviny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Catherine R. Coulterová,. Číst Homeopatický přístup k léčbě rakoviny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY