Půlnoční deník

Půlnoční deník - Gertruda Goepfertová | Replicamaglie.com

...la ujít také široká veřejnost a v kostele se tradičně sešly stovky lidí ... Přehled půlnočních bohoslužeb ... - Děčínský deník ... . OBRAZEM: Půlnoční mše v ostravské katedrále připomněla oběti šíleného střelce 25.12.2019 Sedm obětí šíleného střelce, které zemřely tento měsíc ve Fakultní nemocnici Ostrava, připomněla půlnoční mše v ostravské katedrále Božského Spasitele. Neděle 24. prosince, ŠTĚDRÝ DEN Přerov, kostel sv. Vavřince - 9.00, 10.30, 21.00 Přerov, Šířava - 7.30 Přerov-Předmostí - ... Topil se bratříček Půlnoční ... - Klatovský deník ... . Vavřince - 9.00, 10.30, 21.00 Přerov, Šířava - 7.30 Přerov-Předmostí - 8.45, 21.00 Eliška Gaja Fuxová, kterou se rodiče neúspěšně snažili pojmenovat Půlnoční bouře. Dnes žije v dětském domově. | Foto: Deník/Milan Kilián a archiv Osmnáctiletá Eliška Gaja Fuxová má na těle několik tetování, která považuje za důležitá a která ji charakterizují. Kromě koně, jejího nejoblíbenějšího ......

INFORMACE

AUTOR
Gertruda Goepfertová
DIMENZE
3,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Půlnoční deník.pdf

POPIS

Povídky Půlnočního deníku psala Gertruda Goepfertová na základě záznamů svých tehdejších snů v průběhu 60. let, v době, kdy se starala zejména o vlastní rodinu. Soustavnému psaní se tehdy nemohla věnovat, ale zapsané sny byly, jak říká, „jako hotové románky, které uvázly v mysli, v paměti jako vzpomínky na ,prožitou noc‘“. Jejich síla netkví prvotně v tom, jaké události jsou v nich popisovány. Sebevědomí autorčiných textů má své opodstatnění ve způsobu, jakým Goepfertová z těkavých snů vybudovala beletristický text, který pojednává neskutečné obrazy a situace věcně a s odstupem. Fantasknost dění je střídmou stylizací, prostou nadnesenosti, paradoxně podtrhována a zvýrazňována.

Chcete si přečíst knihu?Půlnoční deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gertruda Goepfertová. Číst Půlnoční deník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY