Boj o Filipíny

Boj o Filipíny - Miloš Hubáček | Replicamaglie.com

...few chapters from his Bible each day. I - NARA - 520675 ... Boj o Filipíny (Miloš Hubáček) > kniha | PreSkoly.sk ... .jpg 2,953 × 3,000; 1.38 MB Boj o Filipíny 1941-1942. Autor: Dzin | Datum: 4. 8. 2003 . 7. prosince 1941 zaútočila letadla japonského Spojeného loďstva na Pearl Harbor. Druhá světová válka se přenesla do Pacifiku. Současně s tímto útokem udeřili Japonci i na dalších místech. Hlavním cílem bylo ovládnutí Indonésie a temnějších ropných polí. Boj o Filipíny . Miloš Hubáček; Miloš Hubáček ... Boj o Filipíny - Miloš Hubáček | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Boj o Filipíny . Miloš Hubáček; Miloš Hubáček . 5,0 . Sledovať autora . Historie Technika a průmysl. Všetky knihy autora . Paseka, 2005. Vydavateľstvo Paseka, 2005. V polovině roku 1944 ztrácely japonské armády v Tichomoří jednu pozici za druhou. ... Kniha Boj o Filipíny Přidat komentář. KAREL6725. 1 16.02.2018. Vrchol Hubáčkovy tvorby , díl od dílů lepší . ... Boj o Filipíny. Miloš Hubáček. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. V polovině roku 1944 ztrácely japonské armády v Tichomoří jednu pozici za druhou. Po dobytí strategicky významných ostrovů v Marianách bylo ve spojeneckých štábech rozhodnuto ... Kniha: Boj o Filipíny - Miloš Hubáček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Další dílo z pera Miloše Hubáčka. Tento díl série o válce v Tichomoří pojednává souhrnně o operacích probíhajících v rámci osvobozování Filipín od jap...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Hubáček
DIMENZE
5,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Boj o Filipíny.pdf

POPIS

V polovině roku 1944 ztrácely japonské armády v Tichomoří jednu pozici za druhou. Po dobytí strategicky významných ostrovů v Marianách bylo ve spojeneckých štábech rozhodnuto, že příští úder bude směřovat proti Filipínám. Pro Japonce se měla očekávaná pozemní a námořněletecká bitva změnit v rozhodující pokus zvrátit celkovou nepříznivou situaci. Přes masové nasazení sebevražedných pilotů kamikaze prohráli Japonci na souši a v největším námořním střetnutím všech dob i na moři. Za bojů o Leyte byl zničen výkvět japonských ozbrojených sil a po třech letech od Pearl Harboru již Japonci nedokázali materiální a lidské ztráty takového rozsahu nahradit.

Chcete si přečíst knihu?Boj o Filipíny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Hubáček. Číst Boj o Filipíny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY