Callahanův přesčasový bar

Callahanův přesčasový bar - Spider Robinson | Replicamaglie.com

...ry: 11 × 16,5 cm Rok vydání: 2005 (1. vydání) Kniha: Callahanův přesčasový bar - Spider Robinson ... Pan Pondělí / Nejlevnější knihy ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Knihy Bittersweet: Noma Bar-- autor: Bar Noma Callahanův přesčasový bar-- autor: Robinson Spider The Curious Bartender's Home Bar Kit-- autor: Stephenson Tristan Majsebuch 2. aneb Kniha jidiš legend a příběhů-- autor: Avraham Jaakov bar A Spot At The Bar: Welcome to The Ev ... bar - ABZ slovník českých synonym ... . aneb Kniha jidiš legend a příběhů-- autor: Avraham Jaakov bar A Spot At The Bar: Welcome to The Everleigh-- autor: Madrusan Michael, Young Zara Koupit Koupit eknihu. Callahanův bar je nadčasová a mimoprostorová nálevna hned za rohem, kde štamgasti jsou vším. Přitáhněte si židli, sevřete do dlaně sklenku svého oblíbeného pití a naslouchejte příběhům cestovatelů v čase, kybernetických vetřelců, telepatů… a spousty obyč...

INFORMACE

AUTOR
Spider Robinson
DIMENZE
4,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Callahanův přesčasový bar.pdf

POPIS

Callahanův bar je nadčasová a mimoprostorová nálevna hned za rohem, kde štamgasti jsou vším. Přitáhněte si židli, sevřete do dlaně sklenku svého oblíbeného pití a naslouchejte příběhům cestovatelů v čase, kybernetických vetřelců, telepatů … a spousty obyčejných lidí na jejich cestě za záchranou světa, hezky jednoho po druhém. Vejděte do Callahanova baru. Spider Robinson vás prostřednictvím povídek, které mu vynesly cenu Johna W. Campbella, rostoucí davy fanoušků a nehynoucí slávu jak v kyberprostoru tak v reálném světě, seznámí s místními štamgasty a hosty.

Chcete si přečíst knihu?Callahanův přesčasový bar ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Spider Robinson. Číst Callahanův přesčasový bar Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY