Soukromý život doktora Crippena

Soukromý život doktora Crippena - Richard Gordon | Replicamaglie.com

...kají koruny a sestřičky jsou fajn.Takovou rodinnou atmosféru jinde málokdy vidím ... Stroj času: Soukromý život Sherlocka Holmese - filmserver.cz ... . Upravit životopis Životopis. Rudolf Hrušínský byl významný český herec. Kromě toho také působil i jako divadelní a filmový režisér, je rovněž autorem jedné detektivní divadelní hry První případ z roku 1944, počátkem 90. let krátce zasedal jako poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění. Inzerát Soukromý život Jaroslava Marvana v okrese Hlavní město Praha, cena 80K ... Richard Gordon | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Inzerát Soukromý život Jaroslava Marvana v okrese Hlavní město Praha, cena 80Kč, od nyvon na Sbazar.cz. Popis: Dobrý stav Celebrity a jejich sklandály, kdo s kým chodí, kdo koho podvádí? Blesk.cz přináší zprávy o domácích i zahraničních celebritách, pikantnosti z jejich soukromí a žhavé novinky. Zkrátka vše, co vás zajímá. Inzerát J. Erskine Soukromý život Heleny Trojské, v okrese Olomouc, cena 50Kč, od cernod na Sbazar.cz. Popis: Práce, Praha 1970, vázané, 185 stran...

INFORMACE

AUTOR
Richard Gordon
DIMENZE
9,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Soukromý život doktora Crippena.pdf

POPIS

Historickým faktem je, že dr. Crippen s pomocí své milenky Ethel Le Neve zavraždil svou ženu; tento čin se zařadil mezi nejznámější zločiny 20. století, a dr. Crippen si po právu vysloužil místo v pomyslné komnatě hrůzy. Gordon znovu mistrovsky vyvolává mrazivou atmosféru vraždy – popisuje manželské ostatky, nalezené pod podlahou ve sklepě, ovšem s výjimkou hlavy, jež se dodnes nepodařilo najít. Autor dále sleduje Crippenovo zatčení v Americe a jeho uvěznění, ale zejména si všímá skutečnosti, jak tato událost otřásla „úctyhodnou“ lidskou společností. Gordon této neslavné postavy britských dějin využívá, aby odhalil nejen kladné, ale zejména záporné jevy, které spolu v edwardiánském období neustále soupeřily.

Chcete si přečíst knihu?Soukromý život doktora Crippena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Gordon. Číst Soukromý život doktora Crippena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY