Kniha výtvarných nápadů

Kniha výtvarných nápadů - - | Replicamaglie.com

...nápadů Nakladatel: Svojtka & Co. 2005 Kniha výtvarných nápadů ... kniha výtvarných nápadů - Diskuze - eMimino.cz ... . Fiona Watt. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Máte doma krabici vodových barev nebo voskových pastelek a nevíte, jak je použít? Chybějívám nápady co malovat či kreslit? Tato inspirativní knížka vám ukáže, jak ... Kniha: Kniha výtvarných nápadů. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provo ... Kniha Ateliér výtvarných nápadů | Knihy pre každého ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha osloví rodiče šikovných dětí předškolního věku a inspiraci v ní najdou i učitelé, vychovatelé a vedoucí výtvarných kroužků. Sdílet 0. kategorie Knihy ... Atelier v...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha výtvarných nápadů.pdf

POPIS

Nechte se zlákat inspirativními nápady a náměty, jak používat nejrůznější druhy výtvarných materiálů a využívat je k netradiční a vzrušující tvorbě obrázků, tisku a koláže. Najdete zde užitečné rady jak vyrobit krásná přáníčka či nejrůznější obaly, jak si obrázky vkusně zarámovat apod. Můžete postupovat přesně krok za krokem podle uvedených instrukcí, nebo se nechat návodnými obrázky inspirovat. Vytvořte si půvabné výtvarné dílko odpovídající vašemu vkusu a představám!

Chcete si přečíst knihu?Kniha výtvarných nápadů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kniha výtvarných nápadů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY