Astrologie světa

Astrologie světa - Peter Marshall | Replicamaglie.com

...ět v roce 2020: Blíží se změna - podle astrologie padnou mnozí politici a přeskupí se sféry vlivu Konjunkce Saturnu a Pluta ukončila v lednu 2020 cyklus, který světové dění ovlivňoval od roku 1982 ... TB Astroporadna | České Budějovice | astrologie a numerologie ... . ... tedy kapitalistického světa, kdežto Neptun, další součást této konstelace, vládne spíše osudům ... stránky tm - zprávy z celého světa. Nightwish vydali album „Human. :II: Nature.", skladba Noise nese děsivé poselství o moderním Matrixu. Astrologie stále čerpá velkou část svého symbolismu a významů z ptolemaiovské koncepce světa, a takto je čtvrtý dům stále ... Svět v roce 2020: Blíží se změna - podle astrologie padnou ... ... . :II: Nature.", skladba Noise nese děsivé poselství o moderním Matrixu. Astrologie stále čerpá velkou část svého symbolismu a významů z ptolemaiovské koncepce světa, a takto je čtvrtý dům stále spojován s ideou, že pod povrchem Země není nic kromě pevné substance prostírající se stále hlouběji a s žádným jiným významem kromě toho, že je pevná a že je podkladem, na kterém se staví ... Fraktální Astrol...

INFORMACE

AUTOR
Peter Marshall
DIMENZE
10,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Astrologie světa.pdf

POPIS

Autor úspěšné knihy Kámen mudrců, zkoumá, jak každá z kultur naší civilizace rozvinula svůj vlastní způsob interpretace hvězd, a zároveň poukazuje na fascinující skutečnost, že základní principy tohoto umění jsou ve všech kulturách stejné. Dozvídáme se, jak astrologii provozovali staří Číňané a Indové, jak ji praktikovali kněží v chrámech starobylého Egypta i v dávné Mezopotamii, jak se k hvězdám obracelo starověké Řecko a Řím, jak ji chápali islámští učenci i křesťanská Evropa. Autor se nevyhýbá ani všetečným otázkám po smyslu a povaze astrologie. Je to věda, nebo předsudek? A jaké je její postavení v moderním světě? Čeká nás ve věku Vodnáře lepší budoucnost?

Chcete si přečíst knihu?Astrologie světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Marshall. Číst Astrologie světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY