Jak se prodavač papíru stal buddhou: Korejské buddhistické legendy

Jak se prodavač papíru stal buddhou: Korejské buddhistické legendy - - | Replicamaglie.com

...Jak se prodavač papíru stal buddhou korejské buddhistické legendy (ve slevě jediný výtisk !) ... Aramejský otčenáš - ekalich.cz ... ... Otevření Dračí brány jak se člověk stane moderním taoistickým čarodějem. ... Rudý měsíc - jak chápat a používat tvůrčí, sexuální a spirituální dary menstruačního cyklu. Jádro buddhistické meditace satipatthána : ... Jak se prodavač papíru stal buddhou korejské buddhistické legendy. Jak se učí živě? Rozhovory o inovativních... Jakub Böhme filosof-mystik doby... Jantrajóga ... Jak se prodavač papíru stal buddhou - Korejské ... ... . Jak se učí živě? Rozhovory o inovativních... Jakub Böhme filosof-mystik doby... Jantrajóga tibetská jóga pohybu. Jaroslav Průšek 1906-2006 : ve vzpomínkách... Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte ... Související knihy. Jak se prodavač papíru stal buddhou korejské buddhistické legendy. Studie z dějin starší korejské ... Samguk jusa nepominutelné události Tří... 310 Kč. Chci se stát kočkou Antologie současné korejské... 1 poptávka. Jak se prodavač papíru stal buddhou. Korejské buddhistické legendy . Vyprodáno Kód: 696. ... Jak se prodavač papíru stal buddhou. Korejské buddhistické legendy . Vyprodáno 182 Kč Detail. Padesát legend o moudrosti a soucitu buddhů, o síle čistého lidského srdce, o karmické odplatě i o neúnavném duchovním hledání mnichů ... Jak se prodavač papíru stal buddhou (부처님이 된 종이장사 / Pučchŏnimi tön čongi čangsa). Korejské buddhistické legendy. (Z korejských originálů vybrala, uspořádala, přel., komentářem a poznámkami opatřila Ivana M. Gruberová / How the Seller of Paper Became a Buddha (Puch'ŏnimi toen chongi changsa)....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se prodavač papíru stal buddhou: Korejské buddhistické legendy.pdf

POPIS

Součástí tradice korejského buddhismu a korejské literatury jsou legendy o moudrosti a soucitu buddhů i o síle čistého lidského srdce, o karmické odplatě i o neúnavném duchovním hledání mnichů a laiků. Tato kniha poprvé v češtině představuje čtyřicet devět legend přeložených z výborů součaných korejských autorů a také z překladu Odkazu Tří království (Samguk jusda) do moderní korejštiny. Pro pochopení souvislostí je náš výbor uveden přehledem vývoje buddhismu v Koreji. Atmosféru klášterů v horách jako míst jedinečné harmonie mezi kulturou a přírodou přibližují cestopisné črty překladatelky a fotografie z míst, k nimž se vztahují příběhy o utrpení lidského života i o možnosti osvobození.

Chcete si přečíst knihu?Jak se prodavač papíru stal buddhou: Korejské buddhistické legendy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak se prodavač papíru stal buddhou: Korejské buddhistické legendy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY