Krása na prodej

Krása na prodej - Candace Bushnellová | Replicamaglie.com

...mku o celkové výměře 5.064 m 2, který je v současnosti veden v katastru nemovitostí jako orná půda ... Krása na prodej | Reknihy ... . Pozemek byl využíván na pěstování zemědělských plodin. Možnost financování naším hypotečním centrem. Krása na prodej, autor: Candace Bushnell, rok vydání: 2006. Antikvariát s více než 30 521 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace. KRÁSA JACHTINGU …krásné je plout. Posts Tagged With: nabídka . Pro čtenáře: Last ... Kosmetika na vlasy | Krasa.cz ... .cz. Registrace. KRÁSA JACHTINGU …krásné je plout. Posts Tagged With: nabídka . Pro čtenáře: Last minute lodě od AZ Yachting. Tak zase po čase nabídka v rubrice „Pro čtenáře". Co říkáte, komu by se na podzim nechtělo na Kubu, Martinik nebo do Thajska? 🙂 Celý příspěvek ... Mdma, Methylone, LSD, mefedron, kokain, Ketamin, amfetamin, Efedrin na prodej Konopný olej CBD, pupeny marihuany, EPHEDRINE, HEROIN, 4MMC, COCAINE, MDMA, KETAMINE, CRYSTAL METH, LSD, OXY, XANAX, MDPV, MARIJUANA, DMT Crystal, CODA, GHB a další související produkty k prodeji za velmi nízké ceny. zásilka je uvnitr Maximálne 3 dny a ... Exkluzivní prodej spoluvlastnického podílu o velikosti id. 1/2 k samostatně stojícímu domu v okrajové části obce, určeného k demolici. Zastavěná plocha a nádvoří 55 m 2, zahrada 125 m 2. Inženýrské sítě na pozemku. Výborná dostupnost…...

INFORMACE

AUTOR
Candace Bushnellová
DIMENZE
8,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Krása na prodej.pdf

POPIS

Hrdiny románu jsou příslušníci newyorských horních deseti tisíc, obyvatelé světa, v němž nikdo není dostatečně bohatý, vybraně oblečený ani náležitě společensky postavený, aby si vydobyl pevné místo mezi mocnými v království médií a zábavy. Janey Wilcoxová touží být na vrcholu. Poté, co se stává přední modelkou jisté významné agentury a získá si přízeň všemi obdivované lvice salonů, se konečně jí otevřou dveře do velkého světa. Ve snaze upoutat, okouzlit a stoupat výš po žebříčku slávy se účastní všech významných společenských akcí ve zdánlivě bezstarostné říši luxusních automobilů, filmových hvězd, mediálních magnátů a vztahů, jejichž smysl chápe pouze zasvěcený jedinec. V honbě za úspěchem nezná Janey nic jiného než povrchní známosti, jejichž cílem je oboustranný užitek a nejvyšší výhrou sňatek „z rozumu“ s vlivným a bohatým mužem. Vypočítavé manželství se Seldenem Rosem, ředitelem televizního filmového kanálu, se však nevyvíjí podle jejích představ. Zatímco odmítá vzít na vědomí veřejné nařčení z prostituce a nedokáže pochopit nesouhlasný postoj manžela a jeho příbuzných, její sestra Patty čelí mediálnímu skandálu a přítelkyně Mimi krizi středních let. Janey se ale tak snadno nevzdá a po nemilosrdném pádu, kdy poníží i sama sebe, využije situace ve svůj prospěch a znovu se zařadí do pelotonu v neslavně vyhlášeném krysím závodu o majetek a slávu.

Chcete si přečíst knihu?Krása na prodej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Candace Bushnellová. Číst Krása na prodej Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY