100+1 návodů jak přežít manželství: aneb Manželská poradna, s.r.o.

100+1 návodů jak přežít manželství: aneb Manželská poradna, s.r.o. - Petr Šmolka | Replicamaglie.com

...tnická zařízení, pomůcky, denní stacionář, svépomoc, home care, ústavní péče ... Knihy od Petr Šmolka | Kupte na Martinus.cz ... . 100 + 1 návodů jak přežít manželství, aneb, Manželská poradna s.r.o. Swerling, Beverly, 1949- Město naděje Vondruška Vlastimil Vládcové ostatků Harris, Joanne, 1964- Modrá je barva vraždy Vondruška, Vlastimil, 1955- Prodavači ostatků May, Karel, 1842-1912 Old Surehand Dahlke, Rüdiger, 1951- Zbavte se toxinů v těle 100 + 1 návodů jak přežít manželství 2006; Jak zachránit manželství 2009; Manželská poradna - aneb Tam kde vlastní síly nestačí 2006; Jak přežít mateřskou 2011; Manželská a rodinná trápení - Z pohledu právníka a psychologa 2008; Manželské a rodinné poradenství 2016; všech 11 knih autora. Žánry autora Naivně jsem se tedy domníval, e postačí zmíněné scénáře popsat ... Knihy od Petr Šmolka | Kupte na Martinus.cz ... . Žánry autora Naivně jsem se tedy domníval, e postačí zmíněné scénáře popsat, případně nabídnout pár návodů, jak jim předcházet či čelit, a mám vystaráno. Klient přijde, popí e své trápení, za domácí úkol pak dostane, aby si nastudoval např. stránky 93 a 97, a já jej z nich pak vyzkou ím. 100 způsobů jak vyzrát na GOOGLE; 100+1 návodů jak přežít manželství; 100+1 otázek a odpovědí o krevním tlaku; 100+1 otázek a odpovědí o prevenci nejčastějších onemocnění; 100+1 receptů pro zdraví a krásu; 1000 automobilů; 1000 bláznivých her; 1000 bylin; 1000 chlapeckých otázek; 1000 dinosaurů; 1000 dívčích ... 100+1 návodů, jak přežít manželství. Šmolka Petr . Pro mnohé čtenáře může být anonymní poradna v časopise prvním krůčkem na cestě k řešení tíživé životní situace. Oslovení odborníci se stávají moudrými rádci a věrnými průvodci spletitými bludišti našich životů. ... HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o. Bernolákova ... Knihy z kategórie Manželstvo na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. JAK NA NĚ, ANEB MANUÁL NA POUŽITÍ CHLAPA Diskuse EditkyMT ČTENÍ Z RUKY Čarujeme háčkem. Nehtařinky Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec a okolí O morčatech a lidech Abeceda-zdrobněliny s přídavným jménem Kladeňačky ,na slovíčko Slovní fotbal květiny,rostliny.. Výroba domácí zmrzliny (nejen) ve zmrzlinovači Nová ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Šmolka
DIMENZE
3,53 MB
NÁZEV SOUBORU
100+1 návodů jak přežít manželství: aneb Manželská poradna, s.r.o..pdf

POPIS

Známý psycholog se zaměřením na poradenskou praxi v oblasti manželských a partnerských vztahů PhDr. Petr Šmolka do knihy vybral a utřídil několik desítek dotazů, na něž v poslední době odpovídal na stránkách časopisů. Jejich prostřednictvím radí s výběrem vhodného partnera, pomáhá řešit manželská trápení, nevěru, neshody v sexu, ale i vztahy s dětmi a s vlastními či partnerovými rodiči. Neopomíjí ani nejrůznější podoby vztahové patologie a dotazy, které reflektují dobové změny (věk vstupu do manželství, nesezdaná soužití, otec na rodičovské dovolené atp.). V závěru čtenář nalezne důležité informace o možnostech a regulích osobní poradenské pomoci.

Chcete si přečíst knihu?100+1 návodů jak přežít manželství: aneb Manželská poradna, s.r.o. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šmolka. Číst 100+1 návodů jak přežít manželství: aneb Manželská poradna, s.r.o. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY