Georgius Josephus CAMEL

Georgius Josephus CAMEL - Josef Entner | Replicamaglie.com

...misionáře na Filipínách, kde působil jako lékárník a léčitel a kde strávil sedmnáct let života ... Georgius Josephus Camel - Národní památkový ústav ... . Jeho vědecký zájem ... Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. Home → Georgius Josephus Camel, významný brněnský rodák. Georgius Josephus Camel, významný brněnský rodák. Veronika Syslová . Detailed information ... Georgius Josephus Camel. Josef Entner. Podrobné informace. ... Georgius Josephus Camel — iVysílání — Česká televize ... . Veronika Syslová . Detailed information ... Georgius Josephus Camel. Josef Entner. Podrobné informace. Kategorie: Dějiny umění ... Georgius Josephus Camel (2006) 720x404 XviD 2pass_rbbs.avi. 56:34; 565 MB; 0 . Baldacci, David - Camel Club.mobi. 738 kB; 0. Baldacci, David - Camel Club 04 Justicia ***.mobi ... Looking Over My Shoulder UK Pop Rock Symphonic Prog Progressive s.a. JON ANDERSON THE ALAN PARSONS PROJECT CAMEL RUNRIG ELTON JOHN JOHN MILES CHRIS REA.zip. 98 MB; 0...

INFORMACE

AUTOR
Josef Entner
DIMENZE
12,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Georgius Josephus CAMEL.pdf

POPIS

V květnu roku 2006 uplyne tři sta let od úmrtí Jiřího Josefa Kamela, jezuitského misionáře na Filipínách, kde působil jako lékárník a léčitel a kde strávil sedmnáct let života. Jeho vědecký zájem se soustředil na filipínskou, farmakologicky využitelnou flóru, kterou podrobně popsal a zachytil v přesných kresbách. O výsledky svého studia se dělil s dalšími odborníky a rovněž je zveřejnil v několika spisech. Kniha, věnovaná Kamelově životu a dílu, začíná v Brně, kde se v roce 1661 narodil. Beletrizovanou formou, která je však podložena archivními doklady, nám přibližuje Kamelova studia v jezuitské koleji, jeho působení v českých lékárnách, obtížnou cestu na Filipíny i jeho pobyt se všemi radostmi i obtížnostmi, které v té době obnášel. Kniha se tak stává svědectvím nejen o osobě brněnského botanika, nýbrž i o době, ve které žil.

Chcete si přečíst knihu?Georgius Josephus CAMEL ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Entner. Číst Georgius Josephus CAMEL Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY