Maminkou spokojeně a beze stresu

Maminkou spokojeně a beze stresu - Sheryl Gurrentz | Replicamaglie.com

... se připravit na porod a jak pečovat . ... Co na tobě miluji Můj rok s tebou - - Megaknihy.cz ... .. Kniha Maminkou spokojeně a beze stresu nabízí budoucím i stávajícím matkám řadu praktických informací, rad a podnětů k tomu, jak spojit odpovědné a radostné rodičovství s časem pro sebe, s péčí o své tělo i ducha, se svými osobními i profesními zájmy. Informuje např. o tom, jak se... Kniha Maminkou spokojeně a beze stresu nabízí budoucím i stávajícím matkám řadu praktických informací, rad a podnětů k tomu, jak spojit odpovědné a radostné rodičovství s časem pro sebe, s péčí o své tělo i ducha, se svými osobními i profesními zájmy. Informuje např. o tom, jak se připra ... Antikvariát Krmítko pro duši - Kniha: Maminkou spokojeně a ... ... . Informuje např. o tom, jak se připravit na porod a jak pečovat ... Kniha Maminkou spokojeně a beze stresu nabízí budoucím i stávajícím matkám řadu praktických informací, rad a podnětů k tomu, jak spojit odpovědné a radostné rodičovství s časem pro sebe, s péčí o své tělo i ducha, se svými osobními i profesními zájmy. Informuje např. o tom, jak se připravit na porod a jak pečovat ... Kniha Maminkou spokojeně a beze stresu nabízí budoucím i stávajícím matkám řadu praktických informací, rad a podnětů k tomu, jak spojit odpovědné a radostné rodičovství s časem pro sebe, s péčí o své tělo i ducha, se svými osobními i profesními zájmy. Kniha Maminkou spokojeně a beze stresu nabízí budoucí...

INFORMACE

AUTOR
Sheryl Gurrentz
DIMENZE
6,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Maminkou spokojeně a beze stresu.pdf

POPIS

Je možné být dobrou maminkou a zároveň mít čas pro sebe samu? Kniha Maminkou spokojeně a beze stresu nabízí budoucím i stávajícím matkám řadu praktických informací, rad a podnětů k tomu, jak spojit odpovědné a radostné rodičovství s časem pro sebe, s péčí o své tělo i ducha, se svými osobními i profesními zájmy. Informuje např. o tom, jak se připravit na porod a jak pečovat o své tělo po něm, jak zvládat novou rodinnou dynamiku, jak využívat možností, jež péči o dítě ulehčují apod.

Chcete si přečíst knihu?Maminkou spokojeně a beze stresu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sheryl Gurrentz. Číst Maminkou spokojeně a beze stresu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY