NEPRAKTYcká historie

NEPRAKTYcká historie - Miloslav Švandrlík, | Replicamaglie.com

...ak chybné. Po vystudování ... Nepraktycká historie 5 poptávek ... Kniha S Nepraktou v mokrém živlu-- - Trh knih - můj ... ... . Přesýpací strejda 1 poptávka. Nepraktovi muži v plechu 200 K ... Knihy autora Jiří Winter-Neprakta. Vybírejte z 7 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. Knížka volně navazuje na obdobné tituly téže dvojice (Jak to, že jsme tady, Nepraktycká historie) a v abecedním uspořádání představuje krátké medailony známých osobností a bájných hrdinů od antiky až po dvacáté století. Fantazie humoristů nezná mezí a dává čtenáři možnost roz ... NEPRAKTYcká historie - luxor.cz ... . Fantazie humoristů nezná mezí a dává čtenáři možnost rozšířit si znalosti o skutečnosti ... Webová stránka Neprakta.info je oficiální nástěnkou Jiřího Wintera - Neprakty. Informuje o pořádaných kulturních akcích a literatuře věnované tomuto umělci. Tituly od Jiří Winter-Neprakta na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Další část cyklu „Z archivů krále humoru" s názvem NEPRAKTYcká HISTORIE dává příležitost posoudit, jak se Mistr kresleného humoru dokázal vypořádat s životem pravěkého člověka, starými Řeky, Římany i Čechy, s gotikou, renesancí i s tajnostmi salónů a ložnic našich předků. Zaječická hořká (bitter water from Zajecice, administrative part of village Bečov, near Most Northern Bohemia) (German: Saidschitzer Bitterwasser) is strongly mineralized natural bitter water.Known since the 16th century for its purgative and gentle laxative effects. Rises from a wells located in the vicinity of Zaječice, Sedlec (part of Korozluky) and Korozluky. Vyberte si z knih od autora Miloslav Švandrlík na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Švandrlík,
DIMENZE
3,96 MB
NÁZEV SOUBORU
NEPRAKTYcká historie.pdf

POPIS

Svého času měl Jiří Winter-Neprakta smělý cíl – vydat postupně soubory vtipných kreseb pod společným názvem NEPRAKTYcké dějiny lidstva. Zpracování různých historických období věnoval mnoho času. Při té příležitosti prý jen „litoval, že za školních dob neopakoval každou třídu alespoň šestkrát, aby mu v paměti uvízlo více bezesporných fakt.“ Dějiny lidstva od Neprakty sice dosud nevyšly, ale za víc jak pět desetiletí tvorby uveřejnil Jiří Winter – zejména v období spolupráce s Miloslavem Švandrlíkem – takové množství vtipů a ilustrací s historickou tématikou, že je z čeho vybírat. Další část cyklu „Z archivů krále humoru“ s názvem NEPRAKTYcká historie dává příležitost posoudit, jak se Mistr kresleného humoru dokázal vypořádat s životem pravěkého člověka, starými Řeky, Římany i Čechy, s gotikou, renesancí i s tajnostmi salónů a ložnic našich předků. Zkrátka z pleistocénu až po Rakousko-Uhersko.

Chcete si přečíst knihu?NEPRAKTYcká historie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Švandrlík,. Číst NEPRAKTYcká historie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY