Průmysl holocaustu: Úvahy o zneužívání židovského utrpení

Průmysl holocaustu: Úvahy o zneužívání židovského utrpení - Norman G. Finkelstein | Replicamaglie.com

...d z knihy "Průmysl Holocaustu - Úvahy o zneužívání židovského utrpení" od Normana G ... UKáčko.cz - » » Kritik Izraele Norman Finkelstein dnes ... ... . Finkelsteina, vydané roku 2006 nakladatelstvím Dokořán. Tato kniha je rozborem průmyslu Holocaustu a zároveň jeho obžalobou. Na následujících stránkách vyložím, že Holocaust je ideologickým zobrazením nacistického holocaustu. Průmysl holocaustu: Úvahy o zneužívání židovského utrpení Norman G. Finkelstein Nakladatel: Dokořán 2006 Kniha: Průmysl holocaustu Úvahy o zneužívání ... Dost už bylo holokaustu | adam b ... - adam b. bartoš ... . Finkelstein Nakladatel: Dokořán 2006 Kniha: Průmysl holocaustu Úvahy o zneužívání židovského utrpení Autor: Norman G. Finkelstein Provokativní kniha amerického politologa se dotýká nejcitlivějšího místa moderní židovské historie a již po svém prvním vydání v roce 2000 vyvolala bouřlivou odezvu v mnoha zemích. Norman G. Finkelstein: Průmysl holocaustu: Úvahy o zneužívání židovského utrpení, Dokořán 2006, ISBN 80-7363-068- Dean, Martin: Robbing the Jews - The Confiscation of Jewish Property in the Holocaust, 1935-1945 , Cambridge University Press, 2008 Podtitul: Úvahy o zneužívání židovského utrpení Americký politolog kritizuje současný trend mocenského zneužívání utrpení židovského obyvatelstva za 2.světové války. V současnosti se holocaust stal nepostradatelnou ideologickou z...

INFORMACE

AUTOR
Norman G. Finkelstein
DIMENZE
7,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Průmysl holocaustu: Úvahy o zneužívání židovského utrpení.pdf

POPIS

Provokativní kniha amerického politologa se dotýká nejcitlivějšího místa moderní židovské historie a již po svém prvním vydání v roce 2000 vyvolala bouřlivou odezvu v mnoha zemích. Autor nezpochybňuje nacistický holocaust, ostatně jeho rodina byla za války téměř vyhlazena, ale tvrdí, že uctívání památky genocidy a odškodňování Židů, kteří přežili koncentrační tábory, začalo být masivním způsobem zneužíváno. Hlavní motivy znovuoživování této historické události jsou podle autora dva. Jednak peníze, které získávají židovské organizace od určitých států, jednak ospravedlňování zahraniční politiky Izraele, jenž se díky genocidě pasoval do role státu-oběti.

Chcete si přečíst knihu?Průmysl holocaustu: Úvahy o zneužívání židovského utrpení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Norman G. Finkelstein. Číst Průmysl holocaustu: Úvahy o zneužívání židovského utrpení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY