Šibumi

Šibumi - Trevanian | Replicamaglie.com

...09:00-15:00) Kategórie Šibumi. Trevanian; rok vydání - 2006 ... Šibumi — Nakladatelství Argo ... . Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 298 K č. Trevanianův román (Shibumi, 1979) nepřestal být od svého prvního vydání ve Spojených státech bestsellerem a stal se ve svém žánru klasickým a kultovním dílem. ... Trevanianův román (Shibumi, 1979) nepřestal být od svého prvního vydání ve Spojených státech bestsellerem a stal se ve svém žánru klasickým a kultovním dílem. Autor Léta s Káťou skrývající se pod pseudonymem Trevan ... Recenze knihy - Trevanian - Šibumi | Knihovnice.cz ... . Autor Léta s Káťou skrývající se pod pseudonymem Trevanian je v Čechách známý především díky thrilleru Šibumi. Hlavním kladem Léta s Káťou je mimo neoddiskutovatelně strhující tempo psaní především onen zdánlivě klidný, žertovný a bezstarostný viktoriánský jazyk nabitý metaforami a eufemismy, jímž k sobě promlouvají hlavní postavy. Spálená 53. Knihkupectví. Antikvariát Šibumi. Trevanian. Značka: Argo Výrobní číslo: 978-80-7203-746-9 EAN: 9788072037469 Náš kód: 63337 298 Kč. Ušetříte 47 Kč (16 %) 251 Kč ... Šibumi by Trevanian ( Book ) 17 editions published between 1984 and 2013 in 3 languages and held by 21 WorldCat member ... Antikvariát U Bouchalek - antikvariát v Olomouci, levné knihy pro všechny Šibumi . Trevanianův román (Shibumi, 1979) nepřestal být od svého prvního vydání ve Spojených státech bestsellerem a stal se ve svém žánru klasickým a kultovním dílem.Nabízí čtenáři nejen vynikající literaturu, ale je to rovněž román, který skutečně může změnit váš život....

INFORMACE

AUTOR
Trevanian
DIMENZE
4,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Šibumi.pdf

POPIS

Trevanianův román (Shibumi, 1979) nepřestal být od svého prvního vydání ve Spojených státech bestsellerem a stal se ve svém žánru klasickým a kultovním dílem. Nabízí čtenáři nejen vynikající literaturu, ale je to rovněž román, který skutečně může změnit váš život. Trevanian je pseudonym, za nímž se skrývá vysokoškolský profesor historie, což vysvětluje řadu popisovaných historických událostí a detailů, politických souvislostí a pohledů, filozofickou hloubku a zeměpisnou i časovou šířku záběru hodnou moderního renesančního umělce. Byla by škoda prozradit dopředu cokoli o příběhu či hlavním hrdinovi románu, jenž je tak perfektně vystavěný podle pravidel japonské hry go. Právě tato postava se v textu zjevuje postupně – pomalu i náhle, drasticky i zázračně, komicky i smutně. Čtenáři nezbývá, než aby spolu s hlavním hrdinou dosáhl onoho úžasného duchovního stavu nazývaného šibumi.

Chcete si přečíst knihu?Šibumi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Trevanian. Číst Šibumi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY