Velký erbovník svazek 1: Encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české

Velký erbovník svazek 1: Encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české - Milan Mysliveček | Replicamaglie.com

...ník sv- 1 - 2 KOMPLET! Encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české ... STEINBACH von KRANICHSTEIN, Thaddäus Nepomuk Bonifaz Otto ... ... . Autor: Milan Mysliveček. Ilustrátor: fotografické a obrazové přílohy. Rok vydání: 2005. Repro M. Mysliveček, Velký erbovník : encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české. Svazek 2 (2006), s. 223 a Erbovník 2, aneb, Kniha o znacích i osudech rodů žijících v Čechách a na Moravě podle starých pramenů a dávných ne vždy věrných svědectví (1997), s. 175. Chórové lavice klášterního chrámu ve Vyšším ... Klasika če ... Velký erbovník svazek 2 - Milan Mysliveček | Databáze knih ... . 175. Chórové lavice klášterního chrámu ve Vyšším ... Klasika české literatury; Klasika světové literatury; Humor, Satira, Anekdoty; ... Velký erbovník / Encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české 1-2. ... Dějiny kroje v zemích českých II. / Od počátku století XV. až po dobu Bělohorské bitvy. 1500,- Kč ... MYSLIVEČEK, Milan. Erbovník, aneb, kniha o znacích i osudech rodů žijících v Čechách a na Moravě : podle starých pramenů a dávných ne vždy věrných svědectví. 1. vyd. Praha : Horizont, 1993. 159 s. ISBN 80-7012-070-3. MYSLIVEČEK, Milan. Velký erbovník : encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české.Svazek 1. 1. GHL 1/2006 - Velký erbovník - svazek 1 - Encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české Rok 2005 GHL 3-4/2005 - Výstava „Erby 2005 - heraldičtí kreslíři Čech, Moravy a Slezska" Velké dějiny zemí Koruny české V. - 1402-1437. Litomyšl 130 K ... Průvodce kulturním děním a životním stylem v českých zemích 1948-1967. Sedmý den nebyla neděle. ... Velký erbovník 1. encyklopedie rodů a erbů ... Title: Drobná vrchnostenská sídla 13.-17. století v kontextu krajiny Křivoklátska a širšího okolí: Variant title: Small manors of the 13th-17th centuries in the context of the Křivoklátsko region landscape and its wider surroundings Kniha na prodej: Mysliveček, Milan: Velký erbovník - encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české 1 - 2, 2005. Cena 2400 Kč. Jihočeské antikvariáty Velký erbovník - encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české 1 - 2. Název: Velký erbovník - encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české 1 - 2. Autor: Milan Mysliveček. Rok vydání: 2005. Počet stran: 391 s. Kategorie: AAA-Knižní novinky tohoto týdne....

INFORMACE

AUTOR
Milan Mysliveček
DIMENZE
6,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký erbovník svazek 1: Encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české.pdf

POPIS

Kniha Velký erbovník autora Milana Myslivečka vychází vlastně již v třetím vydání - tentokrát ale v podstatně zvětšeném rozsahu, který vedl nakonec k rozdělení do dvou dílů, a v plnobarevném provedení, které umožnilo umístit vyobrazení erbů přímo k příslušným pasážím textové části. Publikace soustřeďuje základní informace o šlechtických rodech žijících na území Českého království a o jejich erbech. Zahrnuje více jak 5 tisíc rodů. Jednotlivé rody jsou abecedně encyklopedicky řazeny s odkazy na příbuzné rody či figury (erbovní znamení). Přehledu figur je navíc vyhrazena samostatná kapitola v úvodu knihy. Z četných archivních a knižních pramenů zde defilují rody od panovnických a nejstarších, až po zcela zapomenuté nebo naopak nobilitované až ve 20. století. Bohatě ilustrovaný Velký erbovník je nejrozsáhlejší encyklopedické dílo svého druhu v Česku a najde jistě příznivce jak v řadách odborníků, tak i mezi všemi, kdo se zajímají o českou historii a vlastivědu.

Chcete si přečíst knihu?Velký erbovník svazek 1: Encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Mysliveček. Číst Velký erbovník svazek 1: Encyklopedie rodů a erbů v zemích Koruny české Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY