Kdyby sólokapři měli křídla: aneb Proč nás novináře nikdo nemá rád

Kdyby sólokapři měli křídla: aneb Proč nás novináře nikdo nemá rád - Miloš Čermák | Replicamaglie.com

...írkvím, aneb Splétá Ježíš nový bičík na kupčíky? 29 ... Státy se udržují idejemi, na kterých vznikly | KOSA NOSTRA ... ... . Srpen, 2008 - 22:17. Skoro o ničem jiném se nemluví už od voleb prezidenta republiky, kdy se KDU - ČSL rozhodla dát hlasy Václavu Klausovi mimo jiné za to, že ODS podpoří v Parlamentu vyrovnání s církvemi. A vůbec, proč jeho muslimské děti jezdí tady do školy? Proč nejedou na velbloudu tam, kde by se na žádný podobný plakát nemusel dívat? On ho tady někdo přivázal? Volal ho tu někdo? Copak by neprospěl své zemi, kdyby pracoval v ní a pro ni (pokud tedy vůbec pracuje, o čemž bych téměř pochyboval)? Proč to děláte? Na základě zkušeností, které mám z účasti na mnoha jednáních koaličních rad v minulém funkčním období vlády, jsem nabyl zkušenosti, že Andrej Babiš je jako politický partner nedůvěryhodný. A nevím, proč bychom měli do budoucna očekávat něco jin ... Má nás, čtenáře vlastních podpisů, někdo rád? ... . A nevím, proč bychom měli do budoucna očekávat něco jiného. Z čeho jste poznal, že je nedůvěryhodný? Proč si ničit vlastní nervovou soustavu pro kretenismus druhých. Ať jsou to „elity" od nás, z Ukrišstánu, nebo ze samotných USA. Sice máte pravdu, ale je to, bohužel, pravda bezcenná, protože s tím stejně hovno naděláme. I kdyby třeba na toho blba Štětinu někdo spáchal atentát, tak je to zbytečná námaha a náklady. Proč si ale nepřipravit obložený talíř jen tak, bez jakéhokoliv důvodu []. Pokud si vzpomínáte na můj článek o tangle teezer original , kde z pár surovin vzniklo asi 20 tisíc různých svačinových kombinací, zde zase platí, že ze tří pomazánek a tří hlavních surovin na ozdobení (třeba šunka, trvanlivý salám a sýr ... Překrucuješ, nikdo přece nikoho nenutí, aby dával krev, orgány nebo podporoval černoušky v Africe, to je přece věc zcela dobrovolná a ani nikdo z nás tady netvrdil, že by se to muselo nebo dokonce mělo. Ale naopak ty to dehonestuješ a řveš, jaký je člověk, který je ochoten dělat něco pro druhé, blbec a jak by se měl ... NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Demonstrace a výstupy některých politiků a umělců na Letné, přístup studentů v souvislosti se současnými událostmi i to, proč u někoho „trestně stíhaný" vadí a u někoho ne. To jsou témata, která rozebral v dnešním Nedělním ránu oblíbený herec Ivan Vyskočil. Zmínil hejtmana Půtu a Zdeňkovi Svěrákovi poslal jasný vzkaz ......

INFORMACE

AUTOR
Miloš Čermák
DIMENZE
12,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdyby sólokapři měli křídla: aneb Proč nás novináře nikdo nemá rád.pdf

POPIS

Chce se novinář zalíbit? Chce někomu imponovat? Chce se proslavit? Chce provokovat? Chce změnit svět, nebo si chce jen vydělat peníze? Chce zraňovat lidi? Chce svrhnout vládu, nebo jí sloužit? Je to člověk jako každý jiný? Cesty k odpovědím na takové otázky bývají dlouhé a klikaté. Prozkoumáme-li ale novinářův svět ze všech stran spolu s někým, kdo toto teritorium tak důvěrně zná jako Miloš Čermák, můžeme být k odpovědím nenásilně, avšak o to přesvědčivěji přivedeni.

Chcete si přečíst knihu?Kdyby sólokapři měli křídla: aneb Proč nás novináře nikdo nemá rád ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Čermák. Číst Kdyby sólokapři měli křídla: aneb Proč nás novináře nikdo nemá rád Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY