Zdivočelá země. Aukce

Zdivočelá země. Aukce - Jiří Stránský | Replicamaglie.com

...a, kde chcel chovať kone a veľmi vierohodne opisuje fungovanie socializmu/komunizmu v Československu v rokoch 1945 - 1989, správanie zriadenia k vojnovým hrdinom/veteránom ... Zdivočelá země. Aukce - Jiří Stránský | Elektronická kniha ... ... . Zdivočelá země - aukce - Jiří Stránský. Dvoudílná románová sága se odehrává v česko-německém pohraničí v letech 1944 - 1995. Hlavní hrdina, západní... ©2007 - 2020 ZdivocelaZeme.cz. Fanouškovské stránky seriálu Zdivočelá země. Tyto stránky nejsou oficiální prezentací seriálu Zdivočelá země (tu naleznete na stránkách České televize). Doporučujeme navštívit také stránky seriálů z č ... Zdivočelá země Aukce - Jiří Stránský - Megaknihy.cz ... . Tyto stránky nejsou oficiální prezentací seriálu Zdivočelá země (tu naleznete na stránkách České televize). Doporučujeme navštívit také stránky seriálů z četnického prostředí - Četnické humoresky, Četníci z Luhačovic, či některou ze serií vyšetřování kriminálních činů v ... Zdivočelá země Aukce Autor Jiří Stránský. Dvoudílná románová sága se odehrává v česko-německém pohraničí v letech 1944 - 1995. Hlavní hrdina, západní letec Antonín Maděra, se po válce vrací do své rodné vesnice Svatý Štěpán, kde chce s partou kaubojů uskutečnit svůj sen, ... Zdivočelá země 01x01 - Díl první online ke shlédnutí Popis: Na obrazovky se vrací úspěšný dobrodružný seriál ČT, který vznikl na podkladě dvou románů spisovatele Jiřího Stránského "Zdivočelá země" a "Aukce". O seriálu Zdivočelá země. Do krušnohoří se po skončení války vrací rodák, podplukovník Antonín Maděra, pilot RAF, aby uskutečnil svůj sen chovat koně, který mu překazila válka.Zde potkává partu kluků hrajících si v téměř liduprázdném pohraničí plném opuštěných domů, pobíhajících koní a nejrůznějších zbraní na kovboje. Zdivočelá země je dobrodružný film z roku 1997, spadající do žánrů dobrodružný a historický. V hlavních rolích Jana Hubinská, Jiří Schmitzer a Jakub Wehrenberg. Režie: Hynek BočanFilm, jehož předlohou byly dva romány předního českého prozaika Jiřího Stránského Zdivočelá země a Aukce, je......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Stránský
DIMENZE
9,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdivočelá země. Aukce.pdf

POPIS

Románová sága o letci Antonínu Maděrovi, který se po druhé světové válce vrací z Anglie do své rodné vesnice Svatý Štěpán v česko-německém pohraničí. Chce zde uskutečnit svůj sen, vybudovat chov ušlechtilých koní. Poválečným pohraničím se prohánějí stáda zdivočelých koní, opuštěnými vesnicemi se potulují nadšenci,kaubojové a zlatokopové, lidský život tu má menší cenu než majetky a statky, které nepatří nikomu a patří všem. Maděra se setkává s partou mladíků, toužících po dobrodružství a vede s nimi život jak na Divokém západě, potkává tu i svou celoživotní lásku Ilonku, ale ty nejtěžší boje ho teprve čekají, když se v padesátých letech octne v kriminále. Druhý díl Aukce dovádí osudy hrdinů až do konce tisíciletí.

Chcete si přečíst knihu?Zdivočelá země. Aukce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Stránský. Číst Zdivočelá země. Aukce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY