Perníková panenka

Perníková panenka - Rachel Cohnová | Replicamaglie.com

...at ... Veselá rýmovaná básnička o perníkové chaloupce:-) ... Perníková panenka - Rachel Cohnová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . PERNÍKOVÁ CHALOUPKA Byla jedna Mařenka, hezká jako panenka. Měla bratříčka jménem Jeníčka. Oba byli malí, celý den si hráli ... Kniha Perníková panenka Přidat komentář. Meii. 04.01.2015. Nenárořné, oddechové čtení pro slečny.. četlo se to jedním dechem, měla jsem ji hned přečtenou, bylo to moc pěkné čtení :) ... Naštěstí se má Cyd pořád o koho opřít - je tady Per ... veršované pohádky :: rikanky-basnicky-hadanky-pohadky ... ... Naštěstí se má Cyd pořád o koho opřít - je tady Perníková panenka, kterou dostala kdysi dávno od táty, a také nový přítel - mnohem lepší než ten bývalý - surfař Prcek. Avšak Cyd přitahuje maléry, ať už je kdekoli, a tak další odchod z rodičovského domu nenechá na sebe dlouho čekat. PERNÍKOVÁ CHALOUPKA Byla jedna Mařenka, hezká jako panenka. Měla bratříčka jménem Jeníčka. Oba byli malí, celý den si hráli. Ale jedenkrát přestali si hrát. Daleko šli z domu, kde je hodně stromů, daleko šli za svou ves, kde je hustý les. Tam však po chvíli Panenka na uzený způsob s kokosovou rýží . Uzené v bramboráku . Uzená krkovice v jemné omáčce ... uzené maso se švestkovou omáčkou perníková omáčka švestková omáčka s perníkem uzené s perníková omáčka recept švestková omáčka na maso povidlová omáčka s uzeným masem švestkovoperníková omáčka ... Šestnáctiletou Cyd Charisse rozhodně nelze pokládat za vzor hodné a bezproblémové dcery. Naštěstí se má Cyd pořád o koho opřít - je tady Perníková panenka, kterou dostala kdysi dávno od táty, a také nový přítel, surfař Prcek. V knížce Prcek navazuje autorka na předešlý úspěšný titul Perníková panenka a na osudy její hlavní hrdinky, podmanivé punkové princezny Cyd Charisse. Po citově vypjatém letním pobytu v New Yorku, během nějž Cyd poznala svého biologického otce a snažila se zapomenout na bolestný rozchod s přítelem-surfařem Prckem, se ... Editions for Gingerbread: 0689871139 (Paperback published in 2004), 068986020X (Paperback published in 2003), 0689843372 (Hardcover published in 2002), 9... Po upečení se nám zdá panenka suchá, ale nepanikaříme, nepícháme do ní, nezkoušíme jestli nechce péct ještě déle apod. Přemístíme jí na vyhřátý talíř a zakryjeme alobalem. Necháme odpočívat 10 -15 minut. Po nakrájení se na vás bude usmívat něco podobného jako je na fotce … K čemu se hodí: peče...

INFORMACE

AUTOR
Rachel Cohnová
DIMENZE
3,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Perníková panenka.pdf

POPIS

Šestnáctiletou Cyd Charisse rozhodně nelze pokládat za vzor hodné a bezproblémové dcery. Svědčí o tom už její vyloučení z prestižní internátní školy, z níž se vrací domů do San Franciska. Naštěstí se má Cyd pořád o koho opřít – je tady Perníková panenka, kterou dostala kdysi dávno od táty, a také nový přítel – mnohem lepší než ten bývalý – surfař Prcek. Avšak Cyd přitahuje maléry, ať už je kdekoli, a tak další odchod z rodičovského domu nenechá na sebe dlouho čekat. Když začne mladá rebelka přerůstat všem přes hlavu, rozhodnou se ji rodiče poslat do New Yorku, aby si jí na chvíli užil i její „pravý táta“. Vyměnit San Francisco za New York a poznat biologického otce i nevlastní sourozence, po tom Cyd Charisse touží celý život. Ale léto v New Yorku nedopadne podle vysněných představ. Na druhou stranu, ani ona není dcerou a sestrou, jakou by si někdo mohl představovat, a tak nutně všechny čeká mnoho hezkých i méně hezkých překvapení a dobrodružství.

Chcete si přečíst knihu?Perníková panenka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Cohnová. Číst Perníková panenka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY