Neohrožená 6: Pomsta

Neohrožená 6: Pomsta - Francine Pascalová | Replicamaglie.com

...etuší, že ti dva jsou něco jiného, než za koho je považuje ... Kategorie "Pro ženy" - Antikvariát Česko ... . Na tatínka se zlobí, protože před pěti lety ji po maminčině tragické smrti opustil. Gaia bydlí u tatínkova známého George a jeho manželky Elly. Netuší, že ti dva jsou něco jiného, než za koho je považuje. Na tatínka se zlobí, protože před pěti lety ji po maminčině tragické smrti opustil. Netuší, že jako agent CIA to udělal proto, aby jí zachránil život.Má jediného kamaráda - Eda, úžasně chytrého a velkoryséh ... Kniha Neohrožená Pomsta 6 - Francine Pascal | Dobré Knihy.cz ... .Má jediného kamaráda - Eda, úžasně chytrého a velkorysého chlapce, který je po úrazu ... Neohrožená 6: Pomsta. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Neohrožená 6, Pomsta- Francine Pascal ( a6) (6949260451) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Beletrie Pro ženy a dívky . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Beletrie Pro ženy a dívky . info . Nabídka...

INFORMACE

AUTOR
Francine Pascalová
DIMENZE
4,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Neohrožená 6: Pomsta.pdf

POPIS

Gaia bydlí u tatínkova známého George a jeho manželky Elly. Netuší, že ti dva jsou něco jiného, než za koho je považuje. Na tatínka se zlobí, protože před pěti lety ji po maminčině tragické smrti opustil. Netuší, že jako agent CIA to udělal proto, aby jí zachránil život.Má jediného kamaráda – Eda, úžasně chytrého a velkorysého chlapce, který je po úrazu upoutaný na invalidní vozík a tajně Gaiu miluje. Gaia však miluje Sama, ale ten chodí s Heather, její úhlavní nepřítelkyní, nejoblíbenější dívkou z celé školy. A pak se Ed od Heather dozví, že na škole řádí gang, který znásilňuje spolužačky. Jeho členové to berou jako sport, za každou zneužitou a poníženou dívku si připíšou body jako při tenise. Ed se svěří Gaie, ale ta mu nevěří, protože na něho vlastně nemá čas – zabývá se svou nešťastnou láskou k Samovi a na nic jiného nemá ani pomyšlení. Ale pak se gang pokusí znásilnit její kamarádku Mary – a nakonec i ji, Gaiu. A co je k nevíře, na potrestání násilníků se tentokrát stejnou měrou podílí Ed i Gaia… Gaia je sedmnáctiletá studentka se jménem bohyně a s nadlidskými schopnostmi, o kterých však ví pouze ona sama. Narodila se totiž bez „genu strachu“, takže nejenom že se ničeho nebojí, ale v adrenalinových situacích dokáže projevit tolik síly a zručnosti, že nenajde soupeře. Svoje schopnosti využívá na obranu slabších a nemilosrdně trestá všechny násilníky. A protože žije v centru současného New Yorku, příležitostí k potrestání zla má nepřeberně.

Chcete si přečíst knihu?Neohrožená 6: Pomsta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francine Pascalová. Číst Neohrožená 6: Pomsta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY