300 rad pro první rok s dítětem

300 rad pro první rok s dítětem - Helena Chvátalová | Replicamaglie.com

... s novorozencem a kojencem, Masáže kojenců, Imunita a očkování, Vozíme a nosíme, Hračky a hry, Plavání a saunování, Každodenní strasti (i radosti), Pozor na úrazy, Nemoci a postižení ... Helena Chvátalová životopis | Databáze knih ... . 300 rad pro první rok s dítětem Autor: Chvátalová, Helena Nakladatel: Portál EAN: 9788073671389 ISBN: 80-7367-138-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran, česky Rozměry: 10 × 14,5 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Knížka 300 rad pro první rok s dítětem se mi dostala do ruky v porodnici, kde jsem trávila bohužel celých 15 dní. Byla jsem hodně nešťastná a hormony pracovaly naplno. Ještě ... Hry s kojencem ... . vydání) Knížka 300 rad pro první rok s dítětem se mi dostala do ruky v porodnici, kde jsem trávila bohužel celých 15 dní. Byla jsem hodně nešťastná a hormony pracovaly naplno. Ještě ke všemu je moje miminko velmi uplakané a má hodně problémy s bolestí bříška (kolikou) a moc toho taky nenaspí. 300 rad, tipů, námětů, nápadů pro první rok života dítěte najdete seřazené v oddílech V porodnici, Když jsme přišli z porodnice, Výživa, Péče o pokožku, Spánek, Jak cvičit s novorozencem a kojencem, Masáže kojenců, Imunita a očkování, Vozíme a nosíme, Hračky a hry, Plavání a sauno...

INFORMACE

AUTOR
Helena Chvátalová
DIMENZE
11,82 MB
NÁZEV SOUBORU
300 rad pro první rok s dítětem.pdf

POPIS

300 rad, tipů, námětů, nápadů pro první rok života dítěte najdete seřazené v oddílech V porodnici, Když jsme přišli z porodnice, Výživa, Péče o pokožku, Spánek, Jak cvičit s novorozencem a kojencem, Masáže kojenců, Imunita a očkování, Vozíme a nosíme, Hračky a hry, Plavání a saunování, Každodenní strasti (i radosti), Pozor na úrazy, Nemoci a postižení. Publikace je doplněna přehledem knih, které mohou rodičům pomoci, a užitečnými kontakty. Rady lékařů, fyzioterapeutů, psychologů, ale i zkušených maminek jsou většinou vybrány z posledních deseti ročníků časopisu Děti a my, jsou lektorovány dětskou lékařkou a doplněny autorčinými vlastními zkušenostmi. Kniha je užitečná pro nastávající maminky a rodiče a vychovatele dětí do 1 roku.

Chcete si přečíst knihu?300 rad pro první rok s dítětem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Chvátalová. Číst 300 rad pro první rok s dítětem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY