Slepý muž v Seville

Slepý muž v Seville - Robert Wilson | Replicamaglie.com

...domu, v němž by Koupit Koupit eknihu. Je léto roku 2002, tedy více než čtrnáct měsíců od událostí, které Wilson popsal ve svém předchozím románu Slepý muž v Seville a jež tak dramaticky poznamenaly Falcónův osobní život ... Contact | Site Title ... . Pod koly kamionu na Klatovské třídě zemřel slepý muž ... Policie promluvila o tom, jak to chodí s kokainem v Česku - Duration: 5:26. EXTRA.CZ 22,007 views. 5:26. This is a contact page with some basic contact information and a contact form. Slepý muž v Seville, autor: Robert Wilson, rok vydání: 2006. Antikvariát s více než 30 803 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. ... Slepý muž v Seville - Robert Wilson | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 5:26. This is a contact page with some basic contact information and a contact form. Slepý muž v Seville, autor: Robert Wilson, rok vydání: 2006. Antikvariát s více než 30 803 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace. Kniha: Slepý muž v Seville (Robert Wilson) [CZ](Robert Wilson) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk V Seville probíhá velikonoční týden, Semana Santa, ale právě v tomto čase pašijí a proslavených náboženských procesí je povolán vrchní inspektor oddělení vražd Javier Falcón do luxusního nájemního domu, v němž byl nalezen mrtvý muž, bohatý majitel několika známých sevillských restaurací. Nahráno živě v hudebním klubu "Templ" v Ostravě na Stodolní v lednu 2011. Muž na vrcholu. Autor: Wolfe Tom Věnování, dobrý stav, mírně opotřebovaný papírový přebal 100 Kč Detail. Otrok vášní. Autor: Wilsonová Deirdre Kniha moderní ženy. výborný stav 70 Kč Detail. Slepý muž v Seville. Autor: Wilson Robert výborný stav 80 Kč ... Kniha Slepý muž v Seville v seznamu Knihovna Knihu Slepý muž v Seville má v seznamu Knihovna 13 uživatelů Počet stran: 350, Rok vydání: 2007, Nakladatelství: BB art, Autor knihy: Robert Wilson, Je léto roku 2002, tedy více než čtrnáct měsíců od událostí, které Wilson popsal ve svém předchozím románu Slepý muž v Seville a jež tak dramaticky poznamenaly Falcónův osobní život. Po překonaném ......

INFORMACE

AUTOR
Robert Wilson
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Slepý muž v Seville.pdf

POPIS

V Seville probíhá velikonoční týden, Semana Santa, ale právě v tomto čase pašijí a proslavených náboženských procesí je povolán vrchní inspektor oddělení vražd Javier Falcón do luxusního nájemního domu, v němž byl nalezen mrtvý muž, bohatý majitel několika známých sevillských restaurací. Už při prvním pohledu na jeho tvář si Falcón uvědomí, že jde o čin, který se svou hrůzností vymyká všem jeho dosavadním zkušenostem. Děsivě zírající oči mrtvého zbavené víček, ale i další okolnosti svědčí o tom, že sadistický trýznitel vystavil svou oběť před smrtí krutým mukám tím, že ji nutil dívat se na jakýsi záhadný videozáznam. Tak začíná složitý psychologický příběh, který je spíš studií osobnosti vyšetřovatele, vrchního inspektora Javiera Falcóna, než detektivkou líčící postup vyšetřování hrůzného zločinu. Falcón, syn slavného sevillského malíře, žije sám ve starém rozlehlém domě zděděném po otci, v němž jako by ho neustále provázel stín otcovy rozporuplné osobnosti. Otcův stín však začne nabývat mnohem temnějších obrysů a děje se tak v podivné a zprvu záhadné souvislosti se smrtí bohatého restauratéra. Falcón najde v bytě zavražděného fotografii, která poodhaluje dosud neznámou stránku otcova života, a souběžně s vyšetřováním vraždy se pouští do pátrání po otcově minulosti. Tak se stane, že v dosud nevyklizeném atelieru objeví jeho šokující deníky se zápisy starými více než půl století. V nich postupně nachází klíč k tomu, co se děje v Seville v těchto dnech, ale zároveň se dozvídá děsivou pravdu o historii své rodiny. Celým příběhem románu Slepý muž v Seville se jako červená nit táhne téma očí a vidění a myšlenka iluze a reality, jak už naznačuje prolog. Čtenář se v knize s žádným „slepcem“ nesetká, zato mu autor dává nahlédnout do složité problematiky vnímání viděného. Hrůzy, kterým jsou vystaveny postavy Wilsonova románu – ať už ty, jimiž vrah mučí své oběti, nebo nejasné a o to mučivější pochybnosti Javiera Falcóna o své identitě –, se odehrávají především v jejich myslích.

Chcete si přečíst knihu?Slepý muž v Seville ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Wilson. Číst Slepý muž v Seville Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY