Speciální operace: Nejvýznamější operace jednotek zvláštního určení ve 20.století

Speciální operace: Nejvýznamější operace jednotek zvláštního určení ve 20.století - William McRaven | Replicamaglie.com

...plné technické novinky. Československá armáda od roku 1918 až do roku 1993 ... Gardové jednotky Rudé armády v letech 1941-1945 - Druhá ... ... . Zvláštní důraz je kladen i na mnichovský diktát a připravenost naší armády v září 1938, čs. armádu a muzea opevnění, legie a útvary armády České republiky. Až do poloviny 20. století byla místní část Čeladice na mapách mylně znázorňována u Staré pošty. Generál se svým řidičem, pobočníkem v hodnosti kapitána a zdravotnicí Ninou Andrejevnou Kuťkovovou vjeli v den všeobecného útoku na Brno ve svém osobním voze do týlu německé obranné linie, s vědomím, že jedou do ... Konference Armáda, Slaný a Slánsko ve 20. století, na jejíž organizaci ... Kniha: Speciální operace - William H. McRaven | Knihy.ABZ.cz ... ... Konference Armáda, Slaný a Slánsko ve 20. století, na jejíž organizaci se podílelo Vlastivědné muzeum ve Slaném a Městský úřad Slaný, se uskutečnila v sobotu 7. listopadu 2009 v ... Fotografie dokládají, že na počátku roku 2016 byl již užíván dvouciferný počet. Vírníky slouží hlavně pro přepravu na místo operace a evakuaci z něj, vedle toho pro průzkum a sledování a příležitostně také pro ozbrojené útoky, neboť mohou nést lehkou výzbroj. XV. díl. Bitva o Ardeny 1944, 45. Č 26. S krycím názvem-Operace GREIF - vznikala, již od října 1944 , jako druhá mnou řečená ( ve skutečnosti však vznikla jako první, neboť STÖSSER byla navržena Modelem až 4. 12. a plánována byla až od 7. prosince 1944), operace speciálních jednotek Třetí říše....

INFORMACE

AUTOR
William McRaven
DIMENZE
3,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Speciální operace: Nejvýznamější operace jednotek zvláštního určení ve 20.století.pdf

POPIS

Teorie a praxe speciálních bojových operací naší doby. Jak může malá skupina vojáků zaútočit na početnějšího protivníka, který ji očekává v opevněném obranném postavení, a přesto mít naději na úspěch? Právě o tom pojednává kniha Speciální operace. Zdánlivě nemožné akce jsou každodenním chlebem amerických SEAL, britských Zelených baretů nebo ruských Specnaz. Kniha vám odhalí tajemství úspěchu těchto elitních jednotek, jímž jsou rychlý průnik na cíl a relativní převaha.

Chcete si přečíst knihu?Speciální operace: Nejvýznamější operace jednotek zvláštního určení ve 20.století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William McRaven. Číst Speciální operace: Nejvýznamější operace jednotek zvláštního určení ve 20.století Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY