Ondrova sázka: aneb dobrodružství s kobylkou Šimlou

Ondrova sázka: aneb dobrodružství s kobylkou Šimlou - Liběna Skálová, | Replicamaglie.com

...vojcata Alternate Title: Published by: xxx in ISBN: Cost: 0 Author: Skalova, Libena And -, Reading level: Punti: Categorie ... Máme rádi zvířata | Knihkupectví ve městě Havířov v ... ... ... Podobné jednotky. Ondrova sázka, aneb, Dobrodružství s kobylkou Šimlou / Hlavní autor: Skálová, Liběna, 1924-2014 Vydáno: (2006) Terezka a ušáček / Hlavní autor: Hudáčková Barochová, Věra Vydáno: (2019) Terezka a zázračný kůň / Hlavní autor: Burdová, Anna Vydáno: (2018) Ondrova sázka Liběna Skálová ; Vlasta Švejdová aneb Dobrodružství s kobylkou Šimlou Barrister a Principal 2006 Kniha, čeština, 102 stran 0064294 Kód: Obrázky zvířat / Beaumont, Émilie, Ohromující fakta o zvířatech / Bailey, Jacqui Ondrova sázka, aneb, Dobrodružství s kobylkou Šimlou Skálová, Více . Limoniscus MetodikaDef. dutiny nebo dutiny v počátečních fázích rozkladu brouk neosidluje (Obr. 4). Nejdůležitěj ... Ondrova sázka - Vlasta Švejdová,Liběna Skálová | Knihy ... ... . Limoniscus MetodikaDef. dutiny nebo dutiny v počátečních fázích rozkladu brouk neosidluje (Obr. 4). Nejdůležitějším faktorem umožňujícím výskyt a přežívání ... : Tematika handicapu zůstává v české literatuře pro děti a mládež ve druhé polovině 20. století opomíjenou. Teprve v posledním dvacetiletí se téma handicapu znovu vynořuje a je zpracováváno v rozmanitých žánrových formách a s ohledem na různé věkové kategorie nedospělých recipientů. Seznam titulů z výměnného fondu Kladno Liběna Skálová dětem - autorské povídání spisovatelky Liběny Skálové, doplněné čtením dětí z knihy "Ondrova sázka aneb Dobrodružství s kobylkou Šimlou" Jiné akce. Ať malí či velcí, vždy si rádi hrajeme - zábavné deskové, karetní, figurkové a další hry firmy Corfix. Recenze, komentáře a hodnocení k českým i zahraničním knihám. Barrister & Principal, o. s. 978-80-87474-77-8 Bodlináček ani krejčí, ani švec M. Kratochvíl Alpress, s.r.o. 80-7218-310-9 Dobrý pejsek pro kokínko přeskočí i přes hovínko, neslušné básničky 978-80-87474-03-7 Hádala se Paralata Marie Lišková - Vaříme s písničkou Muriel Mandell - Logické hádanky a jak je řešit Liběna Skálová - Ondrova sázka aneb Dobrodružství s kobylkou Lemony Snicket - Předposlední utkání Ohlédnutí za I.pololetím r. 2006 Knihovnu navštívilo 5.117 návštěvníků, půjčeno bylo 61.659 svazků knih....

INFORMACE

AUTOR
Liběna Skálová,
DIMENZE
7,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Ondrova sázka: aneb dobrodružství s kobylkou Šimlou.pdf

POPIS

Třeťák Ondra z městského sídliště miluje koně. Jednou se ve škole o přestávce zbrkle vsadí s chlubivým nafoukancem Romanem, že si do Nového roku koně pořídí. To se lehce řekne, ale hůř udělá. Přes všechny svízele doma i ve škole si však Ondra pokusí svůj sen splnit. Pomůže mu v tom kamarád Michal a hodný pan Šindelka. Sázkou ale Ondrovo dobrodružství s kobylkou Šimlou teprve začíná. Ondrova sázka aneb Dobrodružství s kobylkou Šimlou je příběh pro malé čtenáře od autorky dětských knížek Liběny Skálové s obrázky známé ilustrátorky pro děti Vlasty Švejdové.

Chcete si přečíst knihu?Ondrova sázka: aneb dobrodružství s kobylkou Šimlou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liběna Skálová,. Číst Ondrova sázka: aneb dobrodružství s kobylkou Šimlou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY