Dcery měděné ženy

Dcery měděné ženy - Anne Cameronová | Replicamaglie.com

...lečné sdílení. Co můžete čekat? Pátek15 ... Knihy - Strom života ... .10.2010 Detektivky a krimi Sci-fi a fantasy Romány pro ženy Komiksy Horory a thrillery Ságy Světová literatura Česká literatura Cizojazyčná literatura Historické romány Historie Literární biografie Umění Mýty a legendy Dobrodružství Military Náš svět Duše a tělo Citáty Kuchařky Humor a satira Volný čas Poezie Zdraví Hobby a ... Dcery měděné ženy. Rozkvétající žen ... Anne Cameronová - Dcery měděné ženy | Čtenářský deník ... ... ... Dcery měděné ženy. Rozkvétající žena. Rudý měsíc. Tantrické zasvěcení ... Prohlédněte si knihy v nabídce knihkupectví Kosmas.cz, jejichž překladatelem je Naďa Johanisová. Clarissa P. Estés: Ženy, které běhaly s vlky Carol Schaefer: Pro příštích sedm generací Anne Cameronová: Dcery měděné ženy Osho: O ženách Osho: O mužích Osho: Láska, svoboda, samota Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Měděné hrnce, rendlíky a pánvičky rozvěšené v kuchyni kolem sporáku už nezdobí jen zámecké kuchyně. Tak jako naši předkové, uvědomujeme si i my, že měď je ten nejlepší materiál pro vaření. Důvodem je především skutečnost, že se vyznačuje perfektní tepelnou vodivostí. Vyzkoušejte i vy kvalitu měděného nádobí. Datum: 24.9.2010-26.9.2010 Čas: Začátek v pátek v 19hod., konec v neděli v 15hod. Místo: Dům jógy, Jana Masaryka 6 , Praha 2 Cena: 2.500,- Kč Kontakt ... Dcery měděné ženy. Stehlík, 2006. GRAY, Miranda. Rudý měsíc. Jak chápat a používat tvůrčí, sexuální a spirituální dary menstruačního cyklu. DharmaGaia, 2011. (A také Cyklická žena od téže autorky) KHOUSNOUTDINOVA, Lilia (ed.). Ženské příběhy. Toplil, 2012. (a stejně tak druhý díl - Ženské příběhy II - Když ... Informace a přehled knih uživatele bylinka26. ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze....

INFORMACE

AUTOR
Anne Cameronová
DIMENZE
7,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Dcery měděné ženy.pdf

POPIS

Strhující vyprávění kanadských indiánských žen, které autorka s jejich svolením zaznamenala, upravila a vydala. Jde o prastaré ženské legendy z počátku času, což je i ve světové literatuře ojedinělé, protože většinou se setkáváme s legendami spíše mužskými. Kniha vychází z vyprávění indiánek skupiny Nutka z ostrova Vancouver. Podobně jako další kmeny severozápadního pobřeží, i Nutkové žili po dlouhá tisíciletí v hustých skalnatých lesích lemovaných oceánem po svém a postupně tu vybudovali unikátní a kultivovanou civilizaci. Vpád Evropanů ji ochromil, ale naštěstí ji nedokázal zničit úplně. Ústní tradice zachovala mnohé, co se zdálo být ztraceno, a díky ní na stránkách této knížky znovuožívají legendy o Měděné ženě, která se dokázala uživit v pustině i překonat vlastní samotu, a Hromovém ptáku s peřím barvy duhy. Vypráví o nesmírném utrpení, kterým tito lidé museli projít, o statečných ženských bojovnicích i klaunkách, které sloužily jako morální zrcadlo společenství, ale dokázaly se také účinně postavit vetřelcům. Kniha ale není rekviem nad nezadržitelně zanikající kulturou, naopak je oslavou její vytrvalosti a naděje, kterou přináší. Pomáhá ženám nacházet samy sebe, aniž by zpochybňovala roli mužů.

Chcete si přečíst knihu?Dcery měděné ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anne Cameronová. Číst Dcery měděné ženy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY