Tvoříme z obrázků našich dětí

Tvoříme z obrázků našich dětí - Valerie Van Arsdale Shrader | Replicamaglie.com

... zapojí kreativitu. Skládání obrázků ... Tvoříme doma | Bez názvu. ... . Z barevného papíru nastříháme jednotlivé dílky nějakého obrázku. Skládání obrázků. Následně je skládáme a lepíme na papír. Skládání obrázků Z prvních uměleckých děl našich dětí máme velkou radost. Co ale s nimi, když se nám začnou množit? Jak je ukládat a archivovat? Jak jimi vyzdobit interiér? Existují i jiné možnosti než nacvakat obrázky kolíčky na rybářskou síť? Ukážeme si, jak vytvořit z obrázků rodinnou galerii. Více informací o našich akcích lze n ... Výchova a rodičovství | Tvoříme z obrázků našich dětí ... ... . Více informací o našich akcích lze naleznout na : www.cisapi.cz nebo na FB stránce "Tvoříme pískem" či "Malování pískem Cisapi". Category Entertainment 1. 1. 2019 - Prozkoumejte nástěnku Tvoříme s dětmi - VÁNOCE uživatele inemravov, kterou na Pinterestu sleduje 1966 lidí. Podívejte se na další nápady na téma Vánoce, Děti a Nápady....

INFORMACE

AUTOR
Valerie Van Arsdale Shrader
DIMENZE
12,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Tvoříme z obrázků našich dětí.pdf

POPIS

V našich dětech se často skrývají netušené tvořivé schopnosti, jejich výtvarná dílka jsou plná neopakovatelné fantazie. Autorka nabízí řadu možností, jak dětské kresby a malůvky využít pro nejrůznější dekorace. V první kapitole nabízí inspiraci pro zhotovení a zdobení praktických předmětů (např. malované hrnečky, koberečky, stínítka na lampu, kalendáře, obaly na knihy, dětské svetry s obrázkem). Druhá kapitola se zabývá tvorbou předmětů pro slavnostní příležitosti (malovaná blahopřání, ozdoby na slavnostní stůl, malované podnosy, balicí papír a ozdobné tašky na dárky). Ve třetí kapitole jsou nápady na výtvory dekorativní (malované keramické dlaždice, obrazy malované na sklo, stojánky na fotografie, závěsy, vyšívané i malované polštářky a ubrusy aj.). Autorka nabízí náměty pro práci se dřevem, používání obtisků, decoupage, malování na papír, sklo, keramiku, porcelán, plastickou hmotu, dřevo i hedvábí. Všechny techniky jsou názorně popsány a doplněny ilustracemi a fotografiemi.

Chcete si přečíst knihu?Tvoříme z obrázků našich dětí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valerie Van Arsdale Shrader. Číst Tvoříme z obrázků našich dětí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY