Zeptejte se karet: Na lásku, na peníze, na práci, na zdraví, na kriminalitu...

Zeptejte se karet: Na lásku, na peníze, na práci, na zdraví, na kriminalitu... - Oldřich Rajsigl | Replicamaglie.com

...ýklad nabízím osobně, přes telefon nebo emailovou formou ... Horoskop na duben 2017: Vztahy, zdraví a finance pro ... ... . Budu se těšit na hovor i psané slovo. Telefon:734 401 563 Zeptejte se karet Hledáte odpověď na otázky lásky, vztahů, práce nebo pěnez? Pomoci Vám může náš on-line výklad Tarotových karet. Jak se ptát karet Ponořte se do svého nitra a intenzivně myslete na svou otázku. Až budete mít jasnou představu toho, co chcete vědět: Vyberte si kartu a klikněte! Nosíte v sobě radost nebo trápení a přejete si je sdílet se svým andělem? Uvolněte se, urovnejte své myšlenky a napište svému andělu dopis. Svěřte se, nebo požádejte o pomoc v řešení vaší si ... Věštění, Tarot, Magie - Výklad z tarotových karet ... ... . Svěřte se, nebo požádejte o pomoc v řešení vaší situace. Je jen na vás, co bude obsahem vašeho dopisu. (více) V dubnu vás, podle všeho, mají hvězdy prostě rády - žádné větší nástrahy se na vás tento měsíc nechystají ani v oblasti nejdůležitější, tedy vašeho zdraví! Jen se tím nenechejte ukolébat a neopomíjejte prevenci. Finance a kariéra 5. a 6. dubna se vyhněte investování, i když na tom budete finančně dobře. Kroky vedoucí k nějakým změnám budou úspěšné a měly by vám přinést peníze, lásku a štěstí. Rak (22.6. - 22.7.) Celý měsíc budete zvažovat a znovu přehodnocovat věci, o kterých jste si vždycky mysleli, že se na nich nedá nic změnit. Na seznamka, můžete jednoduše chatovat flirt, aby diskrétní a intimní setkání, nebo se snažit, aby se z lásky. Udělejte si romantickou setkání s krásnou mladou ženou dnešní večer. svobodný muž chce vědět, mladou ženu na diskrétní intimní setkání. roku diskrétní muže a ženu pro manželství vážně. Horoskop je rozdělen na dvanáct znamení. Mnoho laiků nemá ponětí o tom, že horoskop obsahuje něco takového, jako jsou astrologické domy. Je jich také dvanáct, stejně, jako znamení zvěrokruhu a reprezentují různé oblasti lidského života. Horoskopy na HOROSKOP.cz přináší dnešní horoskopy, on-line osobní horoskopy zdarma, horoskop 2016 a tarot....

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Rajsigl
DIMENZE
7,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Zeptejte se karet: Na lásku, na peníze, na práci, na zdraví, na kriminalitu....pdf

POPIS

Kniha je určena těm, kteří se chtějí seznámit s uměním vykládat karty a vniknout do tajemství podvědomí. Autor vysvětluje význam jednotlivých karet i mnoho způsobů jejich vykládání. Kniha nabízí pobavení, relaxaci i rozšíření vědomostí. Není pojata odborně, ale v jakési konzumní podobě a soustředí se na speciální témata. Budete-li se chtít dozvědět něco na téma láska, peníze, práce atd., tak si jen nalistujete příslušnou kapitolu, vyberete si vhodný obrazec, doložíte karty do obrazce a z vyložených karet si přečtete situační možnosti. Ze situačních možností si uděláte celkový sumář, jakési logické vyhodnocení toho, co jste se dozvěděli, toho, co vás zajímá, nebo logické vyhodnocení dané situace, kterou očekáváte.

Chcete si přečíst knihu?Zeptejte se karet: Na lásku, na peníze, na práci, na zdraví, na kriminalitu... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Rajsigl. Číst Zeptejte se karet: Na lásku, na peníze, na práci, na zdraví, na kriminalitu... Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY