Krize středního věku: Úskalí a šance

Krize středního věku: Úskalí a šance - Marek Blatný, | Replicamaglie.com

...ko by věk mezi třicátým pátým a padesátým rokem života byl tabu ... šance - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Krize středního věku - úskalí a šance Český pedopsychiatr, prof. MUDr. Michal Hrdlička, CSc., se svými kolegy napsal knihu Krize středního věku - úskalí a šance (Portál 2006), v níž se říká: „Dlouho se věřilo, že životní období mezi pětatřicátým a padesátým rokem života je výhradně časem vrcholného ... Téma krize středního věku je široce zmiňované v západních z ... Jak proplout krizí středního věku a neutopit se v ní ... ... ... Téma krize středního věku je široce zmiňované v západních zemích, ale téměř neznámé u nás. Nikoli proto, že by zde neexistovalo, ale proto, že se o něm nepíše ani nemluví. Jako by věk mezi třicátým pátým a padesátým rokem života byl tabu. Veřejná osvěta na poli psychologicko-psychiatrickém zatím dospěla k depresi, schizofrenii a Alzheimerově chorobě ... Krize středního věku - úskalí a šance. Něco se uvnitř každého člověka změní a ve výsledku to bude změna buď pozitivní anebo negativní. Na každý pád je potřeba si uvědomit, že každá taková krize je příležitostí pro růst. Takže ne, krize středního věku není zákonitě negativním obdobím v životě, ba ... Krize středního věku: Úska...

INFORMACE

AUTOR
Marek Blatný,
DIMENZE
5,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Krize středního věku: Úskalí a šance.pdf

POPIS

Téma krize středního věku je široce zmiňované v západních zemích, ale téměř neznámé u nás. Nikoli proto, že by zde neexistovalo, ale proto, že se o něm nepíše ani nemluví. Jako by věk mezi třicátým pátým a padesátým rokem života byl tabu. Veřejná osvěta na poli psychologicko-psychiatrickém zatím dospěla k depresi, schizofrenii a Alzheimerově chorobě, třem velkým nemocem, které devastují lidský osud. Na subtilnější témata, jako je střední věk a psychologické problémy s ním spojené, dosud nedošlo, ačkoli se týkají mnohem většího počtu lidí než zmíněné psychiatrické choroby. Autoři chtějí vyplnit tuto mezeru v povědomí veřejnosti, pomáhají čtenářům zorientovat se v životních situacích středního věku a přibližují jim možnosti, jak je efektivně řešit. Knihu využijí zájemci o populární psychologii, čtenáři středního věku se zájmem porozumět lépe svému životu a lépe ho zvládat.

Chcete si přečíst knihu?Krize středního věku: Úskalí a šance ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Blatný,. Číst Krize středního věku: Úskalí a šance Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY