Moja a páv: Gorilí pohádky

Moja a páv: Gorilí pohádky - Miroslav Bobek, | Replicamaglie.com

...ádek stejně jako interpretem písniček se stala zlatá slavice Lucie Bílá ... Moja, Tatu a tiplíci: gorilí pohádky (Miroslav Bobek ... ... . Díky jejímu velice osobitému podání můžete vstoupit do podmanivého ... Pohádky ze zoologické zahrádky. Tereza Šefrnová. 173 Kč. Není skladem. Moja a páv Gorilí pohádky. Tereza Šefrnová. 145 ... Moja A Páv - Gorilí Pohádky A Písničky (Album) 2 versions : Monitor (2), Monitor (2), EMI: Czech Republic: 2008: Sell This Version: 2 versions : Lucie Bílá : Lucerna (Live CD) (Album) 3 versions : Monitor ... Titul Moja, Tatu a tiplíci. Gorilí pohádky od Bobek M., Šefrnová T., ... Moja, Tatu a tiplíci. Gorilí pohádky - Miroslav Bobek ... ... ... Titul Moja, Tatu a tiplíci. Gorilí pohádky od Bobek M., Šefrnová T., 9788086212678 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Moja, Tatu a tiplíci Autor M. Bobek, T. Šefrnová. Napínavé i humorné příběhy slavné gorilky Moji a jejího mladšího brášky Tatua. Texty autora projektu Odhalení Miroslava Bobka a scénáristky Terezy Šefrnové volně navazují na jejich předchozí úspěšnou knížku Moja a páv. Rok vydání: 2006 Hudební styl: Pop Cena. 134 Kč...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Bobek,
DIMENZE
8,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Moja a páv: Gorilí pohádky.pdf

POPIS

Slavná gorilka Moja je hrdinkou knížky, kterou vydalo ve spolupráci s Českým rozhlasem a Radioservisem nakladatelství Brio. Autoři textů Tereza Šefrnová a Miroslav Bobek s humorem a poezií líčí život Moji a její rodiny v pavilonu pražské ZOO, do nějž vnese přistěhování babičky Kamby vůni původní pralesní domoviny. Čtenáře jistě potěší, že zakoupením příběhů o Moje přispěli na konto Odhalení, určené na pomoc gorilám v Africe.

Chcete si přečíst knihu?Moja a páv: Gorilí pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Bobek,. Číst Moja a páv: Gorilí pohádky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY