Kat hejtmana Žižky

Kat hejtmana Žižky - Jan Bauer | Replicamaglie.com

... v čele husitských vojsk a úspěšně je vést do všech bitev ... EROTICKÁ MASÁŽ - YouTube ... . Kat hejtmana Žižky. Celkové hodnocení ... Anotace. Šokující historický thriller vrhá nové světlo na postavu slavného vojevůdce Jana Žižky z Trocnova. Autor zcela překvapivým způsobem vysvětluje, jak mohl prý více než šedesátiletý válečník stanout v čele husitských vojsk a úspěšně je vést do všech bitev ... Obsah: Kat hejtmana Žižky Šokující historický thriller ... Kat hejtmana Žižky - Jan Bauer | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Obsah: Kat hejtmana Žižky Šokující historický thriller vrhá nové světlo na postavu slavného vojevůdce Jana Žižky z Trocnova. Autor zcela překvapivým způsobem vysvětluje, jak mohl prý více než šedesátiletý válečník stanout v čele husitských vojsk a úspěšně je vést do všech bitev. Historické romány - historické příběhy - historické povídky. Přihlásit se. Úvod; Knihy; Autoři; Nápověda Kat hejtmana Žižky 2006; Ve stínu pětilisté růže 2007; Tajemství královnina zpovědníka 2006; všech 188 knih autora. Žánry autora. Historické romány Fejetony, eseje Mytologie Biografie a memoáry Literatura světová Detektivky Literatura faktu Příběhy O literatuře Záhady. Štítky z knih Skvělou knihu Kat hejtmana Žižky můžete mít brzy doma. Tisíce výdejních míst. Doprava nad 999 Kč zdarma. Nakupujte přímo u nakladatele. Kat hejtmana Žižky - Bauer Jan - Šokující historický thriller vrhá nové světlo na postavu slavného vojevůdce Jana Žižky z Trocnova. Autor zcela překvapivým způsobem vysvětluje, jak mohl prý více než šedesátiletý válečník stanout v čele husitských voj Jan Bauer (* 11. dubna 1945, Jihlava) je český novinář a spisovatel, původním vzděláním zemědělský inženýr.Věnuje se především literatuře faktu s převládajícím zaměřením na českou historii, v poslední době píše předevší...

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
3,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Kat hejtmana Žižky.pdf

POPIS

Šokující historický thriller vrhá nové světlo na postavu slavného vojevůdce Jana Žižky z Trocnova. Autor zcela překvapivým způsobem vysvětluje, jak mohl prý více než šedesátiletý válečník stanout v čele husitských vojsk a úspěšně je vést do všech bitev. Zároveň přivádí na scénu historikům zcela neznámou postavu bývalého královského kata Matěje, který se stává Žižkovým věrným druhem. Právě tento někdejší společník krále Václava IV. připravuje husitskému hejtmanovi cestu k jeho pozoruhodné kariéře. Ale v okamžiku, kdy se mu to hodí, ho zrazuje a přebíhá na stranu Žižkova největšího nepřítele. Oblíbený spisovatel literatury faktu tentokrát záměrně zvolil beletristické zpracování známých historických událostí, aby mohl lépe představit své fantastické hypotézy. Při četbě jeho napínavého románu si budete neodbytně klást otázku: A co když to tak doopravdy bylo?

Chcete si přečíst knihu?Kat hejtmana Žižky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst Kat hejtmana Žižky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY