Na toulkách s kreslířem

Na toulkách s kreslířem - Ivan Křemeček | Replicamaglie.com

...ení v mých silách, abych na každé odpovídal zvlášť ... Kniha Bolek Polívka v hlavní roli - divadlo - Trh knih ... ... . Hromadně odpovídám, že v přípravných fázích je další díl „Na toulkách s kreslířem" a budu se snažit, aby spatřil světlo světa co nejdříve. Na toulkách s kreslířem Autor: Křemeček, Ivan Nakladatel: Křemeček Ivan EAN: 9788023974065 ISBN: 80-239-7406-8 Překlad: Křemeček, Ivan Popis: 1× kniha, vázaná, 233 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Na svých cestách objevil spoustu zajímavých ... Ostatní - eshop.abazara.cz ... . vydání) Na svých cestách objevil spoustu zajímavých míst, poodhalil na nich nejedno tajemství a zažil nejedno dobrodružství...Kniha plná ilustrací a fotografií je doplněna mapkami a erby a vše je podbarveno laskavým vyprávěním s nádechem nezaměnitelného humoru, autorovi tak typického. ... Na toulkách s kreslířem. Na kole křížem krážem po Česku 2010; Zatracená slepice 1993; Šlauškovo pomilování 1995; Na toulkách s kreslířem 2006; Zemí veselou a zaslíbenou 1998; všech 6 knih autora. Kniha Na toulkách s kreslířem je v NA TOULKÁCH s kreslířem - CESTOPISY; VANDROVÁNÍ S KRESLÍŘEM - ZBOROVSKÝ NEČAS ZBOROVSKÝ NEČAS aneb Bouří i válkami zmítaná náruč Ondavské vrchoviny Ukázky z povídky do nově připravované knihy. Znovu zaburácel hrom, druhé varování hradního pána. Obloha ještě více ztemněla.… Kniha: Na toulkách s kreslířem - Ivan Křemeček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace ...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Křemeček
DIMENZE
4,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Na toulkách s kreslířem.pdf

POPIS

Kreslíř a povídkář Ivan Křemeček se tentokrát představuje knihou plnou cest a romantických cílů. Vyrazil jen tak na bicyklu, se spacákem a kreslicím nádobíčkem a díval se kolem sebe. Na svých cestách objevil spoustu zajímavých míst, poodhalil na nich nejedno tajemství a zažil nejedno dobrodružství... Kniha plná ilustrací a fotografií je doplněna mapkami a erby a vše je podbarveno laskavým vyprávěním s nádechem nezaměnitelného humoru, autorovi tak typického.

Chcete si přečíst knihu?Na toulkách s kreslířem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Křemeček. Číst Na toulkách s kreslířem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY