Penis: Rádce nejen pro muže

Penis: Rádce nejen pro muže - Vladimír Kubíček | Replicamaglie.com

...kde muž si umí vychutnat anální sex a nechat si masírovat prostatu můžou toto dvojité dildo ... Pás cudnosti pro muže: nejlepší orgasmus, jaký jste zažili ... ... Vyzkoušejte pásy cudnosti pro muže! Nasazují se na penis a uzamknou se a jakákoli erekce je nemožná. ... Vyzkoušejte pásy cudnosti pro muže! Říká se jim klece a patří k těm, na které si milenci postupně zvykají. ... po uzamčení partnerova penisu jej škádlete nejen vizuálně, třeba svlékáním, ale i doteky nebo ... „Seznamka pro muže s malými penisy je dobrý nápad. Lehce podprůměrné penisy bych ale ro ... Sex a vztahy | Abeceda Zdraví ... ... „Seznamka pro muže s malými penisy je dobrý nápad. Lehce podprůměrné penisy bych ale rozhodně nenazýval malými. Jsou prostě podprůměrné. Je naprostá pravda, že nemalé množství žen intimní styk s příliš velkými partnery bolí. Skončit to může až rozchodem. Tribunál pro lidská práva v kanadské Britské Kolumbii musel řešit krajně ožehavé téma.... VIDEO: V silikonovém nevěstinci už mají i muže. Lze mu měnit penis SARAPIS pro muže řeší obtíže spojené s nedostatkem testosteronu. Určeno mužům po 40. roce věku. Pro období tzv. mužského přechodu. Balení obsahuje dva druhy kapslí - ranní a večerní o různém složení. Přispívá k hormonální rovnováze a pozitivní náladě, relaxaci, dobrému spánku a antioxidaci. Dárky pro kutily Pokud máte ve svém okolí šikovného kutila a rádi byste mu udělali radost zajímavým a užitečným dárkem, je tu pro vás právě tato kategorie. Vybrali jsme pro velké množství nejrůznějších vychytávek, které zpříjemní a zjednoduší práci nejen v dílně, ale i na zahradě nebo při drobných domácích ......

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Kubíček
DIMENZE
8,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Penis: Rádce nejen pro muže.pdf

POPIS

I muži mají své problémy a obavy. Tato osvětová kniha přináší zajímavá a užitečná fakta a odpovídá na otázky, na které se muži možná stydí zeptat, ale které jsou pro ně mimořádně důležité. Kniha je srozumitelná a konkrétně seznamuje s funkcí penisu, s jeho správným „provozem a údržbou“ a s prevencí problémů. Těch může být dost, pokud si muž své zdraví nehlídá. Na poruchy erekce a ejakulace a nedostatečný pocit vyvrcholení navazují často problémy psychické, partnerské a komunikační.

Chcete si přečíst knihu?Penis: Rádce nejen pro muže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Kubíček. Číst Penis: Rádce nejen pro muže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY