V zákulisí muzea

V zákulisí muzea - Kate Atkinsonová | Replicamaglie.com

...ostat se tak do výstavní síně, třebaže není co ... Euroskop.cz - Evropa a svět - Muzea a galerie v době ... ... ... Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování. Jít do muzea a vidět pyramidy - to je dobrý základ umožňující se do Egypta zamilovat. 7. Přírodovědné muzeum v Londýně: Dinosaurus naživo. V 70 milionech sbírkových exponátů se skrývají taje botaniky, entomologie, mineralogie, paleontologie a zoologie. Co uvidíte v zákulisí? Snapova laboratoř Na výl ... V zákulisí múzea: Prísne strážené miesto, kde čaká to, čo ... ... . Co uvidíte v zákulisí? Snapova laboratoř Na výletě do zákulisí natáčení Harryho Pottera se podíváte dovnitř původního, doslova dechberoucího sálu Bradavického hradu, budete chodit po pevné kamenné podlaze, která je položena již od začátku natáčení. Kate Atkinsonová se narodila v roce 1951 v anglickém Yorku. Studovala anglickou literaturu na Dundeeho univerzitě. Nyní žije v Edinburghu. Svoji spisovatelskou kariéru zahájila psaním povídek do časopisů. Za románovou prvotinu V zákulisí muzea (česky Argo, 2006) obdržela Whitbreadovu cenu. Severočeské muzeum v Liberci, Liberec, Czech Republic. 2.1K likes. Chceme s vámi zůstat v kontaktu! Přinášíme aktuální informace o výstavách, přednáškách, akcích a ostatním dění v muzeu a okolo něj. Přírodní historie - v zákulisí vídeňského muzea. ... Reklama. Doporučujeme. Pomozte dětem - Kuře v bačkorách 2. květen 20:05. Batman začín ......

INFORMACE

AUTOR
Kate Atkinsonová
DIMENZE
3,89 MB
NÁZEV SOUBORU
V zákulisí muzea.pdf

POPIS

Prvotina britské autorky z r. 1995, která získala o rok později Whitbreadovu cenu za nejlepší debut roku a byla už přeložena do osmnácti jazyků. Román začíná nechtěným početím hlavní vypravěčky Ruby, jejíž osobní život není zrovna zalitý sluncem. Jedná se především o příběh rodiny, její historii i současnost, odvíjející se přes narození, svátky, svatby, útěky a pohřby, která by si nikdy nedělala ambice dostat se do románu. V knize se ani tak nevypráví o zmařených příležitostech, ale o tom, že existují lidé, kteří žádné příležitosti nemají. Skvěle napsaná tragikomedie je důkazem, že i naprosto průměrná rodina, jak nám ji líčí Ruby, může být námětem velkého díla, a dostat se tak do výstavní síně, třebaže není co vystavovat.

Chcete si přečíst knihu?V zákulisí muzea ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Atkinsonová. Číst V zákulisí muzea Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY