Nebojte se být sami sebou: Umění vnitřní komunikace

Nebojte se být sami sebou: Umění vnitřní komunikace - Jacques Salomé | Replicamaglie.com

...ce, ale o uvědomění si toho, že každý je odpovědný za své chování sám ... Lifee.cz - Zdravé vztahy (nejen) na pracovišti. Musíte se ... ... . Abyste povýšili svou dovednost z povrchní naučené techniky do nesmrtelné oblasti geniality - musíte své umění propojit s Duchem, sladit sami se sebou, se svou vnitřní bytostí. Nechat proud (hudby, pohybu, barev, slov…) svobodně proudit skrze vás. Musíte skutečně BÝT sebevědomí, abyste se tak mohli vyjadřovat ... Řiďte se sami sebou a ne svým okolím. Komunikujte více s lidmi podobným ... Kniha Cesta poradního kruhu - Umění otevřené komunikace ... ... ... Řiďte se sami sebou a ne svým okolím. Komunikujte více s lidmi podobnými vám. Vědomě trénujte své schopnosti a dovednosti, za nedlouho se vám to bude hodit. Vodnáři, máte proč být nadšeni, složili jste těžkou zkoušku. Nyní je čas na odměny a uznání. Ujměte se svého života a užívejte si na plno všeho, co nabízí. Součástí naší osobnosti nejsou jen vnitřní kvality, ale také vnější zjev. To není jen odpovídající oblečení, ale i to, čemu říkáme společenské chování, přátelský přístup, projevování zájmu o záležitosti ostatních, umění vžít se do postavení druhého. Nesnažte se být extrémem. Že to zřejmě nemusí být realitě příliš vzdálené, usuzuji skromně ze svých pobytů ve tmě - tam jste výhradně sami se sebou, obklopeni výhradně svými myšlenkami, vzpomínkami, emocemi… Vždy také proto říkám, že žádná minuta věnovaná meditaci nebo modlitbě, není minutou ztracenou (protože se tím právě ... Pošlete k čertu všechno, co vás brzdí a brání vám být sami sebou, ať je to cokoli. Dělejte, co jste se dřív vždycky báli dělat, protože jste nevěřili ve své síly, protože jste nevěřili sami sobě. Najděte něco, co vás bude doopravdy zajímat a kolem toho si zbudujte život. Nebojte se nového vztahu, který přiměje ... Mgr. Andrea Šatopletová, ACC, profesionální certifikovaná transformační koučka a systemická psychoterapeutka Praha 5, Praha-východ, Mukařov, Štíhlice, Říčany, Kostelec N.Č.L., Český Brod a okolí Základem nápomocného procesu je partnerský dialog a trefně položená otázka, která otevře nové pohledy do probíraných témat. Naučte se být také chvilku sami, abyste se ve svých partnerech příliš neztráceli. V dlouhodobých vztazích dochází často k různým nepochopitelným předsudkům, které vznikají vlivem nevědomých projekcí. Naučte se být sami sebou za všech okolností, ať si každý říká, co chce. Vydržte sami se sebou aspoň 20 minut ......

INFORMACE

AUTOR
Jacques Salomé
DIMENZE
7,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebojte se být sami sebou: Umění vnitřní komunikace.pdf

POPIS

Být sám sebou znamená být tím, kým skutečně jsem. To je hlavní myšlenka tohoto nejosobnějšího díla francouzského psychologa a básníka Jacquese Salomého. Radí nám, jak stát na vlastních nohou a nehledat stále jen potvrzení a oporu v okolí. Učí, že nejlepším přítelem si je člověk sám. Proto musí mít především respekt sám k sobě a zároveň ctít druhého - nechat druhým prostor a nerozhodovat za ně, aby se obě strany ve vztahu cítily volně a dobře. Nejdůležitější však je žít svůj život, nikoliv život někoho jiného (na přání rodičů, společnosti, partnera atd.). K vyrovnanému životu je také třeba znovu objevit význam symbolů ve vztahové komunikaci. Neméně důležité je pak naslouchat řeči svého těla, neumlčovat násilně jeho somatické projevy. U každé nemoci můžeme odhalit její příčinu. Všechno se totiž děje podle určitého řádu, kdy každé porušení jednotlivého článku řetězce má svoje následky. To jsou základní myšlenky knihy Jacquese Salomého, který nás tímto dílem uvádí do světa emocí a radí, jak je ovládat.

Chcete si přečíst knihu?Nebojte se být sami sebou: Umění vnitřní komunikace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacques Salomé. Číst Nebojte se být sami sebou: Umění vnitřní komunikace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY