Divný čas, divná láska

Divný čas, divná láska - Jaromíra Kolárová | Replicamaglie.com

...řadíte knihu do seznamu k pozdějšímu nákupu ... Divný čas, divná láska - Jaromíra Kolárová | Knihy Dobrovský ... . ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Jaromíra Kolárová. Divný čas,divná láska - spisovatelka pochází z Prahy, takže podrobnosti života za 2.sv. války máme jakoby z první ruky. I ty méně známé, neuváděné v moderní historii. Nejzajímavější je obrovský rozptyl názorů, příslušností ke všelijakým spolkům, hezkého i škaredého jednání. Divná Basa. Čas hry. 80 minút. JAZYK. sk/en. ... Kniha Divný čas,divná láska - Jaromíra Kolárová | Dobré ... ... . Divná Basa. Čas hry. 80 minút. JAZYK. sk/en. Info Escape room Všetci spolu a predsa prvýkrát každý za seba. V jednej DIVNEJ BASE, schovanej v odľahlých uliciach Bratislavy, budete všetci spolu, ale každý SÁM vo svojej cele. Tu sa ukáže, kto z vás to zvládne úplne sám a bude schopný pomôcť ostatným a kto je ten, čo sa vo ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Divný čas, divná láska. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Divný čas, divná láska. KOLÁROVÁ Jaromíra. Info: BVD, 2006 (1.) - brož., 246 str. EAN: 9788090375451. Hodnocení: ...

INFORMACE

AUTOR
Jaromíra Kolárová
DIMENZE
3,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Divný čas, divná láska.pdf

POPIS

Před časem se mi dostala do ruky kniha 'Náš malý, maličký svět' a zhltla jsem ji jedním dechem. Velmi jsem proto uvítala, že vyšlo pokračování. I když se obě knihy mohou číst i samostatně, pro mě bylo milé, že jsem některé postavy znala už z prvního dílu. Největším přínosem bylo pro mě vyprávění o začátcích slávy a hrůz komunismu u nás, o době kterou jsem sama na vklastní kůži nezažila. Jaromíra Kolárová vtáhne čtenáře do příběhu tak, že má na chvíli pocit, že žije v době, která je tu popisována. Vřele doporučuji k přečtení.

Chcete si přečíst knihu?Divný čas, divná láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromíra Kolárová. Číst Divný čas, divná láska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY