Stínohra, Maigretův nezdar

Stínohra, Maigretův nezdar - Georges Simenon | Replicamaglie.com

.... 2004 - Stínohra, Maigretův nezdar. 2004 - Maigret a lupič kliďas, Maigret a informátor ... Použité Knihy Za Pár | Antikvariat-ostrava.cz ... . 2003 - Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lid ... Stínohra, Maigretův nezdar; Maigret a rejdař, V podzemí hotelu Majestic; Maigret a Dlouhé Bidlo, Inspektor Kostra; Maigret a případ Nahur, Maigret váhá; Liberty Bar, Maigret v noční Paříži; Maigretova gangsterská partie, Maigret a bláznivá stařenka; Maigret a záletný pan Charles, Maigret a záhadný samotář Maigret: Přístav v mlze. Kto napísal knihu Maigret: Přístav v mlze? Autorom je Maigret: Přístav v mlze. Hodnote ... Stínohra, Maigretův nezdar - Georges Simenon | KOSMAS.cz ... ... . Kto napísal knihu Maigret: Přístav v mlze? Autorom je Maigret: Přístav v mlze. Hodnotenia, recenzie, zaujímavosti a informácie o knihe. Booxy - Databáza kníh. Maigretův omyl. Georges Simenon. pevná vazba 195 Kč ... Stínohra, Maigretův nezdar. Georges Simenon. pevná vazba 189 Kč ... Maigretův omyl Georges Simenon. 195 Kč . 176 Kč ... Stínohra, Maigretův nezdar Georges Simenon. 189 Kč ... Literární doupě - Georges Simenon - dílo (e-knihy ke stažení) úvod Úvodní stránka, něco o literárním doupěti a jeho vzniku.; novinky Novinky, poslední změny, informace o nových knihách a spisovatelích. Chystaná vylepšení a plánované změny. autoři Seznam spisovatelů odkazujících na podrobnější stránky se životopisy autorů, seznamem tvorby (knih) a případně ... Paní Ferrarsová byla nalezena mrtvá. Nikdo v King´s Abbot nepochybuje, že šlo o sebevraždu kvůli výčitkám svědomí. Proč si však sáhla na život, právě......

INFORMACE

AUTOR
Georges Simenon
DIMENZE
6,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Stínohra, Maigretův nezdar.pdf

POPIS

Stínohra: Znechucení provází Maigreta v případu, kdy nahlédne až příliš podrobně do "stínohry" života a vztahů obyvatel jednoho domu na proslulém pařížském náměstí des Vosges. Vražda vcelku prima chlapa odhalí tolik záště, chtivosti, bídy, ponížené pokory a zoufalství, že si komisař opravdu oddechne, až bude ve všem jasno a on zas usedne doma s manželkou ke kartám. Maigretův nezdar: V pošmourné předjarní Paříži byl bohatý podnikatel zavražděn jen den poté, co požádal o policejní ochranu v obavách, že mu někdo usiluje o život. Už toto selhání nevěstí pro Maigreta nic dobrého. Co si však má navíc počít se zločinem, jehož oběť byla všeobecně nenáviděná, a nikdo z jejího okolí se netají s tím, že by vražednou zbraň rád držel v ruce právě on? A co dělat, když i sám komisař cítí mnohem víc pochopení pro podezřelé než pro zavražděného?

Chcete si přečíst knihu?Stínohra, Maigretův nezdar ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Georges Simenon. Číst Stínohra, Maigretův nezdar Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY