Ranhojičova mise

Ranhojičova mise - Wolf Serno | Replicamaglie.com

... Ď; Đ; E; É; F; G; H; I; Í; J; K; L; Ł; M; N; O; Ö; Ó; Ô; P; Q; R; Ř; S; Ś; Š; T; Ť; U; Ü; Ú; V; W ... Wolf Serno | knizniklub.cz ... ... Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů. Angelika 1 - Angelika, markíza anjelov (Popis). pevná plátená väzba s prebalom, 528 strán, veľmi dobrý stav, slovenský jazyk Knihy autora Wolf Serno. Vybírejte z 11 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spo ... Ranhojičova pouť: Ranhojičova mise - Wolf Serno | Databáze ... ... . Vybírejte z 11 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. jméno autora Serno Wolf název knihy Ranhojičova láska žánr Beletrie stav knihy jako nová cena 100 Kč zadavatel Hynek J email [email protected] lokalita Praha vloženo 3. 3. 2014 č. inzerátu 108275 Ranhojičova mise. závěr dobrodružné trilogie / 3. : Autor Serno, Wolf, 1944-Vydáno 2007 . Signatura: Načítá se... Umístění: Načítá se... Kniha Načítá se... Přidat do oblíbených. Uloženo v: Již vypůjčeno: 8 . Ranhojičova láska. závěr dobrodružné ságy / 4. ... V kinech od 8. května 2014. Mickey Rourke and Kim Basinger. "Nine 1/2 Weeks" (1985). Bryan Ferry - Slave To Love....

INFORMACE

AUTOR
Wolf Serno
DIMENZE
3,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Ranhojičova mise.pdf

POPIS

Vitus, světem scestovalý ranhojič a pravděpodobný dědic zámku Collincourtů je zoufalý: jeho milovaná Arletta, po níž tak dlouho pátral, v jeho náruči zemřela na mor. Vitus se zapřisáhl, že udělá vše pro to, aby objevil lék proti černé smrti a nad smrtonosnou nákazou zvítězil. Vydává se i se svými přáteli Magistrem a trpaslíkem Enanem na dalekou cestu. Jejich cílem je Padova, kde žije známý profesor zabývající se výzkumem moru. Na palubě obchodní fregaty přeplují Gibraltar a na čas se zastaví na marockém pobřeží. Vitus zde nechtěně podlehne svodům manželky bohatého perského kupce. V okamžiku nejvyšší rozkoše dojde k trapnému omylu: ze rtů mu nesplyne jméno milenky, nýbrž Arletty! Hluboce uražená Peršanka se mu krutě pomstí a dá jeho i s přáteli prodat do otroctví na galéru. Trojice prožije mnohá nebezpečná dobrodružství, než se statečný ranhojič dobere cíle. Podaří se mu najít i novou lásku, která mu dokáže nahradit milovanou Arlettu?

Chcete si přečíst knihu?Ranhojičova mise ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wolf Serno. Číst Ranhojičova mise Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY