Tradiční čínská medicína v denním životě: Receptář

Tradiční čínská medicína v denním životě: Receptář - Radomír Růžička, | Replicamaglie.com

...o příčin. Zboží ze stejné kategorie - Tradiční čínská medicína v denním životě Moderní porodnictví Po 8 letech dostává čtenář do rukou aktualizované a doplněné vydání velmi úspěšné ... TCM Vysočina - Tradiční čínská medicína Blanka a Jiří ... ... ... Tradiční čínská medicína v denním životě. ... Tradiční čínská medicína je celostní léčebný systém starý tisíce let, který vychází z taoistických principů, a jehož ústřední teorií je teorie Yinu a Jangu a teorie pěti prvků dřevo, oheň, země, kov, voda, jež slouží k vysvětlení uspořádání a jevů ... Kupte knihu Tradiční čínská medicína (Lihua Wang) s 24 % slevou za 249 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z n ... Knihy | Tradiční čínská medicína v denním životě - Kniha ... ... ... Kupte knihu Tradiční čínská medicína (Lihua Wang) s 24 % slevou za 249 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Tradiční čínská medicína v denním životě - Růžička Radomír - Kniha předkládá logický pohled na nemoci a potíže podle tradiční čínské medicíny. Vysvětluje příčiny vzniku poruch organismu podle východních filozofických náhledů a zároveň poukazuje na mo Úvod » Knihy, CD, DVD » Tradiční čínská medicína v denním životě. Tradiční čínská medicína v denním životě . Tweet. Číslo produktu: 11 035: Výrobce, vydavatel: ... Akupunkturní receptář. Autor: MUDr. Milan Esler V knize je uvedená celá ... Kupte knihu Tradiční čínská medicína v denním životě (Radomír Růžička) s 10 % zľavou za 9.53 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Tradiční čínská medicína v denním životě . Kniha předkládá logický pohled na nemoci a potíže podle tradiční čínské medicíny. Vysvětluje příčiny vzniku poruch organismu podle východních filozofických náhledů a zároveň poukazuje na možnosti léčení pomocí odstraňování těchto příčin. Tradiční čínská medicína v denním životě Autor: Růžička, Radomír, Sosík, Rudolf a Wang, Yingwu Nakladatel: Poznání EAN: 9788086606064 ISBN: 80-86606-06-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 398 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20 cm Rok vydání: 2002 Tradiční čínská medicína v denním životě. ... Kniha předkládá logický pohled na nemoci a potíže podle tradiční čínské medicíny. Vysvětluje příčiny vzniku poruch organismu podle východních filozofických náhledů a zároveň poukazuje na možnosti léčení pomocí odstraňování těchto příčin. Jsou zde uvedeny ......

INFORMACE

AUTOR
Radomír Růžička,
DIMENZE
11,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Tradiční čínská medicína v denním životě: Receptář.pdf

POPIS

Kniha předkládá logický pohled na nemoci a potíže podle tradiční čínské medicíny. Vysvětluje příčiny vzniku poruch organismu podle východních filozofických náhledů a zároveň poukazuje na možnosti léčení pomocí odstraňování těchto příčin. Jsou zde uvedeny návody na léčbu prostřednictvím akupunktury, akupresury, moxy (požehování), čínské fytoterapie i cvičení čchi kung. A nejen to, popsány jsou i léčebné postupy pomocí akupunkturních mikrosystémů, aurikuloterapie, su jok akupunktury, reflexních zón, vztahů akupunktury k homeopatii a další. První, teoretická část knihy vysvětluje podstatu a principy jednotlivých léčebných metod, druhá obsahuje návod k léčení více než sta nemocí.

Chcete si přečíst knihu?Tradiční čínská medicína v denním životě: Receptář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomír Růžička,. Číst Tradiční čínská medicína v denním životě: Receptář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY