Výherci

Výherci - Julio Cortázar | Replicamaglie.com

...ystation 4 Slim 500 GB Petr S., okr. Brno-venkov Tablet Lenovo E8 16 GB Tomáš C ... Hra Rondo ... ., okr. Hradec Králové Halina K., Praha 6 Petronela K., okr. TOP 10 "ŠŤASTNÍ" VÝHERCI LOTERIE | JAK DOPADLI? Představte si co byste dělali, kdybyste vyhráli v loterii. Je to poměrně příjemná představa, že? A teď si vemte, že pro někoho ... Výherci budou 2 - jeden s největším počtem liků a jeden vylosovaný, ať je to napínavější :...). Cenou bude pár fotek v elektronické podobě z focení (řekněme 5) a fot ... Výherci | Soutěž Hello ... ...). Cenou bude pár fotek v elektronické podobě z focení (řekněme 5) a fotka v kalendáři. Výherci soutěže, která se pořádala na sociálních sítích seriálu Slunečná se podívali do ateliérů, setkali se s herci a dokonce si ve Slune...

INFORMACE

AUTOR
Julio Cortázar
DIMENZE
10,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Výherci.pdf

POPIS

V románu Výherci Cortázar skládá a zase rozhazuje a přeskupuje kamínky mozaiky tvořené osudy skupiny lidí, kteří se jakousi tajemnou náhodou (výhrou v poněkud podivné loterii) ocitli na palubě zaoceánské lodi, na níž mají absolvovat zábavnou výletní plavbu bez jasného cíle a trasy. Život na lodi se svévolnými příkazy a omezeními může připomenout úzkostnou existenci v absurdním totalitním režimu, z něhož není úniku, ačkoli Cortázar sám jakékoli alegorické vyznění odmítal. V zárodku tu najdeme všechna typická cortázarovská témata - snahu o úplné postižení skutečnosti ve všech okamžicích a se všemi detaily, zachycení měňavých sklíček kaleidoskopu světa v jejich pestrobarevné, mnohotvárné nestálosti a ze všech možných úhlů, ale zároveň i hravost, humor a ironické glosování "argentinství", typického snobství i burantství různých společenských vrstev.

Chcete si přečíst knihu?Výherci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julio Cortázar. Číst Výherci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY