Po velmi tenké čáře

Po velmi tenké čáře - Eva Talpová | Replicamaglie.com

...ře . Eva Talpová Nakladatel: Eroika 2012 ... Knihy se štítkem česká literatura | ČBDB.cz ... . žádné recenze. Sojka hlídačka ... Koupit Koupit eknihu. Děj příběhu volně navazuje na předchozí autorčin román Po velmi tenké čáře. Znovu se setkáváme s jeho hlavní hrdinkou Leonou Málkovou, jejíž další osudy jsou stejně složité, jako je komplikovaná její povaha. Po velmi tenké čáře. Celkové hodnocení ... Ilona, přitažlivá "kočka", střídá sexuální partnery a touží po lásce a sebepotvrzující jistotě. Leona, hledačka absolutna, nevyřeší di ... Po velmi tenké čáře - Eva Talpová - Megaknihy.cz ... . Leona, hledačka absolutna, nevyřeší dilema zakázané lásky k ženatému muži a ocitá se nedobrovolně v psychiatrické léčebně. Obhájí se sice před soudem bílých ... velmi: neregistrovaný ... Po velmi tenké čáře autor: Talpová Eva doporučená cena: 99 K ... > Po velmi tenké čáře-16% ... Ilona, přitažlivá "kočka", střídá sexuální partnery a touží po lásce a sebepotvrzující jistotě. Leona, hledačka absolutna, nevyřeší dilema zakázané lásky k ženatému muži a ocitá se nedobrovolně v psychiatrické léčebně. Obhájí se sice před soudem bílých plášťů, ale ví ... Brno - Romány Po velmi tenké čáře nebo S andělem ne, ale také fejetony a básně - tím vším se může pyšnit brněnská spisovatelka Eva Talpová, která ve středu pořádá své další autorské čtení. Na programu bude i diskuze o kreativním psaní se samotnou autorkou. Objednávejte knihu Po velmi tenké čáře v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdej...

INFORMACE

AUTOR
Eva Talpová
DIMENZE
10,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Po velmi tenké čáře.pdf

POPIS

Rozsáhlejší román je situován do osmdesátých let a jeho hlavní hrdinky – Leona, Ilona a Johanka, kterým je lehce přes dvacet a pracují v knihkupectví, hledají sebe, lásku, ideál, svět a svůj otisk v něm. Ilona, přitažlivá "kočka", střídá sexuální partnery a touží po lásce a sebepotvrzující jistotě. Leona, hledačka absolutna, nevyřeší dilema zakázané lásky k ženatému muži a ocitá se nedobrovolně v psychiatrické léčebně. Obhájí se sice před soudem bílých plášťů, ale ví, že už to nikdy "nebude takové jako dřív." Křehká a nemocná Johana, dcera disidentského spisovatele, marně touží po lásce, mateřství a zdraví, a nachází východisko ve víře. Se všemi třemi to tedy dopadne dobře i špatně současně – jak už to tak bývá. Románem prochází fantasy příběh o dobru a zlu, vpletený sem prostřednictvím Leony, která po nocích spisuje povídky. Text má mozaikovitou strukturu, v níž se jednotlivé „kamínky“ rychle střídají, a je jak zajímavým připomenutím předrevolučních časů, tak i zajímavou a nadčasovou sondou do života a cítění mladých žen.

Chcete si přečíst knihu?Po velmi tenké čáře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Talpová. Číst Po velmi tenké čáře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY