Soudobá sociologie I.: Teoretické koncepce a jejich autoři

Soudobá sociologie I.: Teoretické koncepce a jejich autoři - Jiří Šubrt | Replicamaglie.com

...4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Soudobá sociologie IV. Aktuální a každodenní | Odborná ... ... . ... i určité politické konotace. ((teoretické koncepce a jejich autoři)) Soudobá sociologie I. Teoretická koncepce a jejich autoři ... Soudobá sociologie I. Teoretická koncepce a jejich autoři ... Místo vydání. Praha . Rok vydání. 2007 . Formát. A5 . Publikace mapuje významné teoretické trendy, jež ovlivňují charakter sociologie na počátku 21. století. Je určena studentům, kteří mají tuto ... Historická ... Soudobá sociologie I. Teoretická koncepce a jejich autoři ... ... . století. Je určena studentům, kteří mají tuto ... Historická sociologie 2007; Soudobá sociologická teorie 2010; Soudobá sociologie II - Teorie sociálního jednání a sociální struktury 2008; Problém času v sociologické teorii 2000; všech 24 knih autora. Kniha Soudobá sociologie I. - Teoretické koncepce a jejich autoři je v Soudobá sociologie I.: Teoretické koncepce a jejich autoři - Šubrt Jiří - Publikace mapuje významné teoretické trendy, jež ovlivňují charakter sociologie na počátku 21. století. Je určena studentům, kteří mají tuto problematiku ve svých studijních os Teoretické koncepce a jejich autoři Šubrt Jiří a kol. Karolinum 2014 vydáno: listopad 2014 ... obsah; recenze; ukázka e-knihy; Publikace mapuje významné teoretické trendy, jež ovlivňují charakter sociologie na počátku 21. století. Je určena studentům, kteří mají tuto problematiku ve svých studijních osnovách, i všem ... Soudobá sociologie I.: Teoretické koncepce a jejich autoři Jiří Šubrt Nakladatel: Karolinum 2007 Soudobá sociologie: Označení a číslo části: 1, Název části (Teoretické koncepce a jejich autoři) Autor: Jiří Šubrt a kol: Vydání ... Všechny informace o produktu Kniha Soudobá sociologie I. Jiří Šubrt, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Soudobá sociologie I. Jiří Šubrt. Úvod » Sociológia » Soudobá sociologie I (Teoretické koncepce a jejich autoři) Soudobá sociologie I (Teoretické koncepce a jejich autoři) Jiří Šubrt a kolektiv . skladom . Dostupnosť: Na sklade: Číslo produktu: 205: naša cena bez DPH : 13,64 EUR ... Kniha: Soudobá sociologie I (Jiří Šubrt a kolektív). Nakup...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šubrt
DIMENZE
3,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Soudobá sociologie I.: Teoretické koncepce a jejich autoři.pdf

POPIS

Publikace mapuje významné teoretické trendy, jež ovlivňují charakter sociologie na počátku 21. století. Je určena studentům, kteří mají tuto problematiku ve svých studijních osnovách, i všem ostatním zájemcům z řad odborné i širší veřejnosti. Jednotlivé kapitoly referují o klíčových postavách soudobé sociologie, jakými jsou Immanuel Wallerstein, Zygmunt Bauman, Alvin Toffler, Niklas Luhmann, Richard Münch, Anthony Giddens, Manuel Castells, Ulrich Beck, Axel Honneth, Nancy Fraser, Amitai Etzioni. Teorie těchto autorů významným způsobem zasahují do aktuálních diskusí o povaze soudobého světa a mají často - nikoli však ve všech případech - i určité politické konotace.

Chcete si přečíst knihu?Soudobá sociologie I.: Teoretické koncepce a jejich autoři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šubrt. Číst Soudobá sociologie I.: Teoretické koncepce a jejich autoři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY