Jak vytvořit vzdělávací program pro školní družiny

Jak vytvořit vzdělávací program pro školní družiny - Bedřich Hájek | Replicamaglie.com

...ně určena nejmladším žákům (1. až 5 ... PDF Školní vzdělávací program pro zájmové vzdělávání ve školní ... ... . třída), případně i dětem v přípravné třídě jedné nebo více základních škol a dětem v přípravném stupni jedné nebo ... Objednávejte knihu Jak vytvořit vzdělávací program pro školní družiny v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků A) Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání. B) Školní vzdělávací program Základ ... Jak vytvořit vzdělávací program pro školní družiny ... ... . B) Školní vzdělávací program Základní školy Dlouhá Lhotka. C) Škola pro život - školní vzdělávací program pro základní vzdělávání. Pohled z praxe:! Motivační název ŠVP: je v souladu s vizí a se zaměřením školy; je srozumitelný; odráží místní ... Jak vytvořit vzdělávací program pro školní družiny od Bedřich [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Podle nového školského zákona mají mít nejen školy, ale i další školská zařízení, jako jsou školní družiny, vlastní školní vzdělávací program (ŠVP). Kniha poskytuje praktický návod a ukazuje možné přístupy, jak tento základní pedagogický dokument pro školní družinu vytvořit. Školní vzdělávací program školní družiny ZŠ V Pohybu Stránka 3 z 8 Charakteristika ŠD Školní družina (ŠD) základní školy V Pohybu zajišťuje odpolední program pro žáky v době po ukončení hodinové přestávky na oběd do 16:30 hodin. Kniha poskytuje praktický návod a ukazuje možné přístupy, jak tento základní pedagogický dokument pro školní družinu vytvořit. Úvod je věnován obecným východiskům a obsahu ŠVP. Poté následuje rozsáhlá kapitola, která na příkladech ukazuje, jak vzdělávací program připravily zkušené vychovatelky ze školních družin. Hájek, Bedřich: Jak vyt...

INFORMACE

AUTOR
Bedřich Hájek
DIMENZE
9,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak vytvořit vzdělávací program pro školní družiny.pdf

POPIS

Jsem ráda,že se našel někdo,kdo se nás snaží nasměrovat správným směrem, i když si myslím,že vzdledem k časové tísni DOST POZDĚ.Možná by bylo vhodné,se podívat třeba na dokumentaci pro školní družiny,která je již několik let nevyhovující,nepřehledná a nepraktická.Chápu,že změny jsou opravdu nutné,ale dovoluji si tvrdit , že vyhaslou vychovatelku školní družiny žádný vzdělávací program ze židle nezvedne. Sama jsem ještě mladá a plná energie a doufám,že ještě dlouho budu,ale nikdy nezapomínám,že moje rodina mně potřebuje víc a víc.Je a vždycky bude na prvním místě,protože díky ní jsmevšichni tady.

Chcete si přečíst knihu?Jak vytvořit vzdělávací program pro školní družiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bedřich Hájek. Číst Jak vytvořit vzdělávací program pro školní družiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY