Pohádky o mašinkách (staré vydání)

Pohádky o mašinkách (staré vydání) - Pavel Nauman | Replicamaglie.com

...ohádky pro děti české pohádky Devět pohádek o mašinkách, připomínajících krásným jazykem Devatero pohádek Karla Čapka, se stalo již klasickou literaturou české tvorby pro děti ... Pavel Nauman - Pohádky o mašinkách | Čtenářský deník ... ... . Mašinky prožívají veselé i smutné příhody, radosti i smutky. Pohádky o mašinkách (staré vydání) Pohádky o nezbedných mašinkách Autor: Adamec, Radek Nakladatel: Colibris - GMP Group EAN: 9788090618411 ISBN: 978-80-906184-1-1 Ilustrace: Bernard, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 22,1 × 26,1 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Pohádky o mašinkách (staré vydání) Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocen ... Pavel Nauman | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . vydání) Pohádky o mašinkách (staré vydání) Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Knížku v původním vydání se nám povedlo vypůjčit, když byl můj - nyní třicetiletý - syn ve školce. ... Rok vydání: 2010 Počet stran: 116: Rozměr: 22 cm Úprava: ilustrace Vydání: Vyd. 8., V Pasece 2. ... Ke knize "Pohádky o mašinkách" doporučujeme také: Pohádky z pařezové chaloupky Čtvrtek, Václav Cena: 212 Kč BABIČKO, VYPRÁVĚJ Machová, Jiřina Všechny informace o produktu Kniha Pohádky o mašinkách - Pavel Nauman, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pohádky o mašinkách - Pavel Nauman. Pohádky o mašinkách (2. vydání) skladem. běžná cena: 220 Kč; vaše cena: 176 Kč; úspora (20 %) 44 Kč; ks: Devět pohádek o mašinkách, připomínajících krásným jazykem Devatero pohádek Karla Čapka, se stalo již klasickou literaturou české tvorby pro děti. Mašinky prožívají veselé i smutné příhody, radosti i ... Vážení zákazníci, e-shop je v provozu včetně možnosti osobního odběru v naší prodejně v Pražské. Nově zaveden i rozvoz knih po Liberci a okolí, platba při převzetí kartou či hotově, způsob dodání zvolte prosím "Dohodnout jiný způsob až po objednání." O mašinkách - Pohádky na kolejích Jiří Kahoun Nakladatel: Pikola 2018 Pohádky o mašinkách book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers. Kniha originálních pohádek či bajek Pavla Naumana, v nichž jsou ... Pohádky o mašinkách - Pavel Nauman Kamil Lhoták. Devět pohádek o mašinkách, připomínajících krásným jazykem Devatero pohádek Karla Čapka, se stalo již klasickou literaturou české tvorby pro děti. Pošesté vyšly Pohádky o mašinkách v roce 1967 v nakladatelství Československý spisovatel. Autor jejich šesté vydání přežilo devět let. Další vydání, v nákladu 20 tisíc výtisků, uskutečnil jeho syn, také Pavel, po téměř pětadvacetileté přestávce, ve spolupráci s Institutem pro středoevropskou kulturu a politiku. Dě...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Nauman
DIMENZE
9,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky o mašinkách (staré vydání).pdf

POPIS

Devět pohádek o mašinkách, připomínajících krásným jazykem Devatero pohádek Karla Čapka, se stalo již klasickou literaturou české tvorby pro děti. Mašinky prožívají veselé i smutné příhody, radosti i smutky. Darebné kousky nejvyššího pana železničáře a černokněžníka Zababy v potu tváře napravují pan Blahoš z výtopny a chlapeček Pašíček ze Všenor.Kniha je vyzdobena původními kresbami Kamila Lhotáka. Vychází ke stému výročí narození autora Pavla Naumana.

Chcete si přečíst knihu?Pohádky o mašinkách (staré vydání) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Nauman. Číst Pohádky o mašinkách (staré vydání) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY