Má cesta: Život legendárního horolezce

Má cesta: Život legendárního horolezce - Reinhold Messner | Replicamaglie.com

...h světových vrcholů, jeho ... Kniha: Má cesta - Život legendárního horolezce (Reinhold Messner)(Reinhold Messner) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI ... Má cesta - Život legendárního horolezce - Messner Reinhold ... ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk O čem je kniha Má cesta? Z uveřejněných článků, rozhovorů a vzpomínání vznikla tato kniha, která přináší celkový pohled na život Reinholda Messnera jako extrémního lezce, poutníka pouštěmi a ledem, evropského poslance, zakladatele muzea, sedláka a majitele bio-farmy. Má cesta: Život legendárního horolezce. Reinhold Messner ... Má cesta Autor: Messner, Reinhold Nakladatel: Brána EAN: 9788072433087 ISBN: 978-80-7243-308-7 Originál: Mein W ... Má cesta | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Má cesta: Život legendárního horolezce. Reinhold Messner ... Má cesta Autor: Messner, Reinhold Nakladatel: Brána EAN: 9788072433087 ISBN: 978-80-7243-308-7 Originál: Mein Weg Překlad: Voříšek, Jaroslav Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 17 × 24,5 cm ... Napínavé knihy od našich i světových horolezců o jejich dobrodružství ve vertikálním světe horských štítů a skalních stěn. Knihy - Reinhold Messner se narodil v roce 1944 v jižním Tyrolsku. Záhy začal s horolezectvím, po studiu na technice krátce pracoval jako středoškolský učitel... A zase ty princezny!: Nové pohádky o princeznách, které se nápadně podobají současným holčičkám František Zacharník pdf ulozto...

INFORMACE

AUTOR
Reinhold Messner
DIMENZE
12,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Má cesta: Život legendárního horolezce.pdf

POPIS

Kniha přináší celkový pohled na život Reinholda Messnera jako extrémního lezce, poutníka pouštěmi a ledem, evropského poslance, zakladatele muzea, sedláka a majitele bio-farmy. Zajímavý život bez kompromisů, odhaluje jeho tragédie i zlomy, nejhlubší Messnerovy myšlenky a jeho neustávající hledání cesty k poznání sebe samého. Kniha vznikla na základě uveřejněných článků, rozhovorů a vzpomínání. 32 stran barevné přílohy.

Chcete si přečíst knihu?Má cesta: Život legendárního horolezce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Reinhold Messner. Číst Má cesta: Život legendárního horolezce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY