Faul!: Tajný svět FIFA: Úplatky, zmanipulované volby a skandály s lístky

Faul!: Tajný svět FIFA: Úplatky, zmanipulované volby a skandály s lístky - Andrew Jennings | Replicamaglie.com

...m jazyce Praha : BB art, 2007. ... Signatura: A0-2070 * kopaná * asociace * aspekty etické * aspekty morální * korupce * skandály ... Faul! - Portaro - katalog knihovny ... . ... A0-1887 * volby * parlamenty * Evropa ... Jennings, Andrew: Faul! Tajný sv ět FIFA: Úplatky, zmanipulované volby a skandály s lístky. Kniha, kterou se snažili zakázat. Gutberlet, B. I.: 50 nejv ětších lží a legend sv ětových d ějin. Autor této knihy shromáždil ty nejd ůležit ější a nejznám ější, nejzlomysln ější a nejvíce p řekvapující Faul! Tajný svět FIFA: Úplatky, zmanipulované volby a skandály s lístky Andrew JENNINGS. Faust Johann Wolfgang Goethe. Faust Johann Wolfgang von Goethe. Faust - Druhý díl tragédie Johann Wolfgang Goethe. Faust - První ... JENNINGS, Andrew : Faul! ... . Faust Johann Wolfgang Goethe. Faust Johann Wolfgang von Goethe. Faust - Druhý díl tragédie Johann Wolfgang Goethe. Faust - První díl tragédie Johann Wolfgang Goethe. Faust letí do Nového světa neboli Psí vejce Faul! Tajný svět FIFA: Úplatky, zmanipulované volby a skandály s lístky Andrew JENNINGS. Fauna a flóra středomoří ... Tajný svet FIFA : Úplatky, zmanipulované volby a skandály s lístky. Praha, 2007). Celosvetovo stále nezodpovedanou otázkou ostávajú miera a spôsoby intervencie právnych predpisov i súdnych rozhodnutí do futbalu a jeho hnutia tak, aby boli ako tvrdí Radoslav Procházska „dobré i správne" a športu skutočne pomohli, a nie ... Přírůstky. 0 Všeobecnosti Ingram, JayRychlost medu a jiná věda každodenního života/ Jay Ingram ; [z anglického originálu ... přeložila Libuše ... Tajný svet FIFA : Úplatky, zmanipulované volby a skandály s lístky. Praha, 2007). Celosvetovo stále nezodpovedanou otázkou ostávajú miera a spôsoby intervencie právnych predpisov i súdnych rozhodnutí do futbalu a jeho hnutia tak, aby boli ako tvrdí Radoslav Procházska „dobré i správne" a športu skutočne pomohli, a nie ... Tajný svet FIFA : Úplatky, zmanipulované volby a skandály s lístky. Praha, 2007). Celosvetovo stále nezodpovedanou otázkou ostávajú miera a spôsoby intervencie právnych predpisov i súdnych rozhodnutí do futbalu a jeho hnutia tak, aby boli ako tvrdí Radoslav Procházska „dobré i správne" a športu skutočne pomohli, a nie ... Tajný život hub: Zázraky skrytého světa. Salve 1/2017 - obavy v církvi. Zvuky zvířátek - Na statku. ... Jsou to zvířata a jiné hry s politikou: Svět a divadlo 2015 / příloha. Má trnitá cesta k radosti ze života: Stačí vědět, co chcete. Dáma z obrazu. Kárová dáma. Album pozdně středověkého písma - svazek XI.: Jižní Čechy. Pamětní kniha města Prachatic (1371) 1373-1590. Pamětní kniha města Vimperka 1476-1681. Sirotčí knih...

INFORMACE

AUTOR
Andrew Jennings
DIMENZE
8,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Faul!: Tajný svět FIFA: Úplatky, zmanipulované volby a skandály s lístky.pdf

POPIS

V knize FAUL! se Andrew Jennings, přední světový investigativní sportovní novinář, zabývá fungováním organizace FIFA a odhaluje řadu nekalých praktik. Tikající časovaná bomba v bankovních záznamech FIFA. Jak byli přední sportovní funkcionáři nuceni obrátit kapsy naruby a vrátit úplatky? Co je pravdy na pověstech o zmanipulovaném hlasování výkonného výboru FIFA? Pozoruhodný případ výdajů na prezidentovu kampaň. Jak fotbaloví funkcionáři přinutili vetché starce Nelsona Mandelu a Desmonda Tutua cestovat tisíce kilometrů a podřídit se FIFA. Viceprezident FIFA, který tvrdí, že židovští rozhodčí na svou práci nestačí. Přidělování lukrativních zakázek lidem, kteří mají styky ve FIFA. Tvrdý boj o moc, kvůli němuž hrozí rozkol FIFA. Od září 2005 FIFA a její prezident Sepp Blatter tajně naléhali na švýcarský soud, aby zamezil vydání knihy FAUL!, a to s pomocí výhrůžek, že nakladatel i autor mohou zaplatit pokutu nebo skončit ve vězení. Návrh na zákaz vydání byl zamítnut a FIFA a prezident Blatter se odvolali. Proč se FIFA ze všech sil snažila zabránit, aby se kniha dostala čtenářům do rukou?

Chcete si přečíst knihu?Faul!: Tajný svět FIFA: Úplatky, zmanipulované volby a skandály s lístky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Jennings. Číst Faul!: Tajný svět FIFA: Úplatky, zmanipulované volby a skandály s lístky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY