Patenty faraonů

Patenty faraonů - Ercivan Erdogan | Replicamaglie.com

...isponovali staroegyptští kněží takovou úrovní informací o mikrosvětě, které mohly být, z… Patenty faraonů ... Záhady | Antikvariát MLHA - Žďár nad Sázavou ... . 189 K ... takže poznatky o vědecké a technické úrovni doby faraonů budou muset být radikálně přepsány, a to včetně dosavadních vědomostí o znalostech astronomie, biologie, chemie, geografie a matematiky. Erdogan Ercivan, autor ZAKÁZANÉ EGYPTOLOGIE a dalších bestsellerů, dokumentuje v této napínavé knize ... Patenty faraonů. ERCIVAN Erdogan. Info: Dialog EAN: 9788086761671 ISBN: 978-80-86761-67-1. Hodnocení: 0 hodnocen ... Patenty faraonů - Erdogan Ercivan | Databáze knih ... ... Patenty faraonů. ERCIVAN Erdogan. Info: Dialog EAN: 9788086761671 ISBN: 978-80-86761-67-1. Hodnocení: 0 hodnocen í Patenty ... Letadla faraonů. 199 Kč 229 Kč Lovci ztraceného vědění . 239 Kč ks. Mayský kód křišťálových.. 99 Kč 209 Kč Doprodej. ks. Mimosmyslové vnímání . 159 Kč ... Patenty faraonů. 189 Kč 229 Kč ks. Potopa ve starověkém Egyptě ... by Dennis Crouch. Esip Series 2, LLC v. Puhzen Life USA, LLC (Fed. Cir. 2020). In its decision here, the Federal Circuit has applied Thryv, Inc v.Click-To-Call Techs., LP, 140 S. Ct. 1367 (2020) and refused to consider whether the USPTO erred in its real-party-in-interest analysis.. In Cuozzo (2016), the Supreme Court held that this Court is precluded from reviewing Board decisions concerning ... Patenty faraonů Autor: Erdogan, Ercivan Nakladatel: Dialog EAN: 9788086761671 ISBN: 978-80-86761-67-1 Originál: Patente der Pharaonem Překlad: Vodvárko, Jiří ... 2SPL Patent Attorneys is a Munich, Germany based law firm founded an managed by a collegial group of patent attorneys. The firm is seeking a U.S. patent attorney to join the team. The ideal candidate has a degree in electrical engineering, computer engineering, or physics and must be willing to relocate to Munich. Kniha PATENTY FARAONŮ (1. akosť) (Erdogan Ercivan) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Erdogan Ercivan: Patenty faraonů. Nejméně před 5000 lety disponovali staroegyptští kněží takovou úrovní informací o mikrosvětě, že mohly být získány jen s pomocí mikroskopů. Když James Watt sestrojil v roce 1712 parní stroj, vůbec netušil, že ho staroegyptští učenci předběhli přinejmenším o 2 000 let. Overview patents. Below is an overview of all published patents (including patent applications) TNO currently owns or co-owns. Click on the title for a full description of the patent text. Licenses are granted to a growing number of clients, so please contact us to find out about availability of any patent you are inter...

INFORMACE

AUTOR
Ercivan Erdogan
DIMENZE
4,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Patenty faraonů.pdf

POPIS

Nejméně před 5000 lety disponovali staroegyptští kněží takovou úrovní informací o mikrosvětě, že mohly být získány jen s pomocí mikroskopů. Když James Watt sestrojil v roce 1712 parní stroj, vůbec netušil, že ho staroegyptští učenci předběhli přinejmenším o 2 000 let. Obdobně je to roentgenovým přístrojem, radioaktivním zářením či s poznatky o rychlosti světla a s teorií relativity. Prastarý lidský sen o létání dospěl k naplnění rovněž ve starověkém Egyptě, a to už před 3 000 lety, kdy tehdejší tamní obyvatelé znali balony a kluzáky. Objevy elektrického světla, motorových letadel, satelitů a vesmírných sond stejně jako odhalení tajemství krevních skupin se rovněž udály už ve starověkém Egyptě, takže poznatky o vědecké a technické úrovni doby faraonů budou muset být radikálně přepsány, a to včetně dosavadních vědomostí o znalostech astronomie, biologie, chemie, geografie a matematiky. Erdogan Ercivan, autor ZAKÁZANÉ EGYPTOLOGIE a dalších bestsellerů, dokumentuje v této napínavé knize, jak obsažné, důkladné a pestré byly někdejší vědecké znalosti, jimiž disponovali faraonové. Současně ukazuje, s jakou tvrdohlavostí současná věda brání, aby tyto staré vědomosti mohly být opět vyneseny na světlo. Čtenářský zážitek z této pozoruhodné knihy umocní 32 stran barevné přílohy na křídovém papíře.

Chcete si přečíst knihu?Patenty faraonů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ercivan Erdogan. Číst Patenty faraonů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY