Příručka ruského debutanta

Příručka ruského debutanta - Gary Shteyngart | Replicamaglie.com

...kterů, ale i vážným pojednáním o tom, co znamená pocházet ze státu, který se rozpadl, jaké to je být rozerván mezi dvěma kulturami, jaké to je být přistěhovalcem ... Megasmutná pravdivá lovestory - Gary Shteyngart | Knihy ... ... . Příručka ruského debutanta Autor: Shteyngart, Gary Nakladatel: Triton EAN: 9788072549481 ISBN: 978-80-7254-948-1 Originál: The Russian Debutante´s Handbook Překlad: Hronová, Kateřina Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání) při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejryc ... Gary Shteyngart - Příručka ruského debutanta | Levné knihy ... . vydání) při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vá...

INFORMACE

AUTOR
Gary Shteyngart
DIMENZE
9,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Příručka ruského debutanta.pdf

POPIS

Pětadvacetiletý ruský Žid Vladimír Girškin přežívá jako řadový úředník v newyorské neziskové organizaci, která napomáhá asimilaci přistěhovalců. Za přítelkyni má přetloustlou lítostivou Američanku a podle matky si rozhodně nebuduje kariéru, která by odpovídala jeho kvalitám. Jednoho dne ho však v kanceláři navštíví podivný pan Rybakov, „válečný hrdina a psychotik“, a výměnou za americké občanství mu slíbí lepší život kdesi ve východní Evropě. A tak se Vladimír ocitne ve východoevropské divočině nedlouho po změně režimu. V imaginární Pravě, „Paříži devadesátých let“, jejíž krásu kazí jen stín obrovské nohy Stalinovy sochy, nenápadný Vladimír zazáří. Rozmnoží řady ruské mafie, pronikne do komunity mladých Američanů a začne je okrádat prostřednictvím pyramidového systému geniálního svou jednoduchostí. Ale nic není, jak by se na první pohled mohlo zdát... Příručka ruského debutanta je bláznivou fraškou, karikaturou míst, doby a lidských charakterů, ale i vážným pojednáním o tom, co znamená pocházet ze státu, který se rozpadl, jaké to je být rozerván mezi dvěma kulturami, jaké to je být přistěhovalcem.

Chcete si přečíst knihu?Příručka ruského debutanta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gary Shteyngart. Číst Příručka ruského debutanta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY