Jádro věci: Individuace jako etický proces

Jádro věci: Individuace jako etický proces - Christina Becker | Replicamaglie.com

...tických rozměrů individuace. Tyto aspekty jsou pak nahlíženy z pohledu lidí, kteří se aktivně podílejí na procesu individuace a praktikují analytickou psychologii ... Jadro veci | NEJRYCHLEJŠÍ.CZ ... . Jádro věci (Individuace jako etický proces) Christina Becker • Emitos, Nakladatelství Tomáše Janečka, 2007 . Posielame do šiestich dní. Tato kniha je zkoumáním filosofických a duchovních aspektů etických rozměrů individuace. ... Etiketa, Komunikace, Společenské Chování, Morálka na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Strana 6 z 42. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy ... Kniha: Jádro věci (Christina Becker) | Martinus ... . ... Etiketa, Komunikace, Společenské Chování, Morálka na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Strana 6 z 42. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. - Jádro vitální energie je v pociťování těla, a proto s tím mají problém zejména extraverti a lidé zacyklení hodně ve své hlavě. ... Becker, Ch.: Jádro věci - Individuace jako etický proces, Emitos 2007; Tolle, E.: Moc přítomného okamžiku, Pragma; Janeček Janeček v nabídce slovenských antikvariátů ... ... Jádro věci. Christina Becker | Emitos (2007) Individuace jako etický proces Tato kniha je zkoumáním filosofických a duchovních aspektů etických rozměrů individuace. Tyto aspekty jsou pak nahlíženy z pohledu lidí, kteří se aktivně podílejí na procesu individuace a praktikují analytickou psychologii. Kniha je určena klientům ......

INFORMACE

AUTOR
Christina Becker
DIMENZE
8,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Jádro věci: Individuace jako etický proces.pdf

POPIS

Tato kniha je zkoumáním filosofických a duchovních aspektů etických rozměrů individuace. Tyto aspekty jsou pak nahlíženy z pohledu lidí, kteří se aktivně podílejí na procesu individuace a praktikují analytickou psychologii. Kniha je určena klientům a pacientům, kteří chtějí porozumět tomu, jak žít etický život tváří v tvář amorálnosti nevědomí a etickým konfliktům povinnosti, jež z toho vyplývají. Měla by posloužit rovněž analytikům, terapeutům a studentům, jimž má poskytnout rámec pro úvahy a reflexe nad těmito tématy.

Chcete si přečíst knihu?Jádro věci: Individuace jako etický proces ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christina Becker. Číst Jádro věci: Individuace jako etický proces Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY